w

KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

500 plus w formie bezgotówkowej? ZUS planuje zmiany w wypłatach

500 plus będzie w formie bezgotówkowej? Coraz śmielej wypowiada się na ten temat Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

500 plus bon turystyczny jak złożyć wniosek wakacje bezgotówkowo gotówka

500 plus będzie w formie bezgotówkowej? Coraz śmielej wypowiada się na ten temat Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Bon turystyczny i jego powodzenie może na stałe zmienić formę wypłaty innych świadczeń

500 plus zamieni się w bon?

To jest wielki, nowy proces, który dokonał się w ramach działań wymuszonych przez COVID. Ten kierunek mamy zamiar wykorzystać w szerokim zastosowaniu do naszych działań – powiedziała w porannym programie „Money. To się liczy” prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Patrzymy także z punktu widzenia innych świadczeń realizowanych przez państwo. Pracujemy nad tym, monitoring bonu turystycznego zostanie wykorzystany. Będzie to też wzmocnienie naszego PUE, myślę, że będziemy przechodzić w większości na obsługę przez internet – dodała szefowa ZUS.

Bon turystyczny będzie pod lupą

Cały proces wypłaty wakacyjnego 500 plus w przypadku powodzenia projektu urzędnicy wykorzystają także w przypadku pozostałych programów socjalnych. Mowa tu o 500plus na każde dziecko czy wyprawki szkolnej 300 plus. Dlatego istnieje zatem wielkie prawdopodobieństwo, że gotówkę z 500plus rząd zastąpi bonem lub kartą prepaid.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jako instytucja jest już dziś informatycznie dużo dalej zaawansowana, niż parę lat temu. Powodzenie wielu wprowadzanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości programów społecznych pozwala na daleko idące zmiany.

Warto zauważyć, że infrastruktura ZUS świetnie radzi sobie z napływem setek tysięcy wniosków jak i ich szybkim rozpatrzeniem. – Osiągnęliśmy najwyższy z możliwych szczytów zarządczych i technologicznych – stwierdza prezes ZUS.

500 plus na wakacje dla dziecka

Już za moment rusza wypłata świadczenia w formie bonu turystycznego. Rząd przyzna je na każde dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze lub dodatek wychowawczy Rodzina 500plus.

Jeżeli program ten okaże się sukcesem i nie będzie informatycznych problemów z obsługa bonów, możemy się spodziewać likwidacji wypłat gotówki w ramach 500 plus na każde dziecko. Dlatego rodzina otrzyma wtedy taki sam bon, a nie pieniądze do ręki.

Źródło: Money.pl

karolina pisarek ameryka express kim jest modelka

Karolina Pisarek: Lubię skakać, śmiać się i taplać w błocie

przetowry domowe zalety korzyści rano zebrano ranozebrano owoce warzywa zdrowie

Domowe przetwory i ich zalety. Dlaczego warto je przygotowywać?