w

Claudia Schiffer obchodzi 50. urodziny. Cały czas zaskakuje urodą!

Claudia Schiffer to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Po prostu ikona! Właśnie kończy 50 lat.

claudia shiffer wiek mąż kariera 2020 jak dziś wygląda
Fot. Instagram / Claudia Shiffer

Claudia Schiffer to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Po prostu ikona! Właśnie kończy 50 lat. Niemiecka modelka rozpoczęła karierę w wieku 17 lat i szybko zdobyła wszystko, co można w tej branży.

POLECAMY:
Kim jest Karolina Emus - modelka znana z mundialu w Rosji?

Claudia Schiffer wiek

Tylko w ciągu dwóch lat twarz tej modelki wydrukowano na ponad 700 pierwszych stronach najważniejszych magazynów modowych na świecie. Schiffer uczestniczyła w pokazach mody największych projektantów – Versace, Dolce&Gabbana, Christian Dior i wielu innych. Jako modelka osiągnęła już chyba wszystko, co można. Nie oznacza to jednak, że jest na emeryturze. Okazuje się, że wciąż jest aktywna.

Claudia Schiffer młoda

Zyskała sławę na początku lat 90. jako jedna z najbardziej uznanych modelek na świecie. W swojej początkowej karierze porównana była do Brigitte Bardot. Obok Tyry Banks, Lindy Evangelisty, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Christy Turlington i Heidi Klum stała się najlepiej zarabiającą modelką.

claudia schiffer młoda
Fot. Instagram

Claudia Schiffer 2020

Weszła do Księgi Guinnessa jako modelka, która najczęściej pojawiała się na okładkach czasopism na całym świecie. Po dłuższej przerwie, w 2007 roku powróciła do aktywnej pracy w zawodzie. Wzięła udział w kampanii reklamowej przedsiębiorstwa produkującego szampany Dom Pérignon.

Zastąpiła w niej Czeszkę Evę Herzigovą, która z powodu ciąży musiała wycofać się z projektu. Zdjęcia wykonał Karl Lagerfeld. Ponadto znowu rozpoczęła współpracę z domem mody Chanel. Weszła do Księgi Guinnessa jako modelka, która najczęściej pojawiała się na okładkach czasopism na całym świecie.

Claudia Schiffer mąż

Spotykała się Richie Samborą, gitarzystą zespołu Bon Jovi. W 1992 roku widziano ją w klubie nocnym w towarzystwie Axla Rose’a, lidera amerykańskiej grupy Guns N’ Roses. W latach 1992–1993 zaręczona była z księciem Albertem z Monako, synem amerykańskiej aktorki Grace Kelly i księcia Rainiera.

Byli najczęściej fotografowaną parą tamtego okresu. Rozstali się jednak przed planowanym ślubem. W lipcu 1993 roku spotykała się z muzykiem Peterem Gabrielem. Przez ponad sześć lat, od listopada 1993 do września 1999 roku, była w związku z iluzjonistą Davidem Copperfieldem. 25 maja 2002 roku wyszła za mąż za reżysera i producenta Matthew Vaughna, z którym ma troje dzieci: syna Caspara Matthew, oraz dwie córki: Clementine i Cosimę.

Źródło: Wikipedia, Instagram

ryszard czarnecki jarosław kaczyński polityczna emerytura prezes odchodzi

Ryszard Czarnecki: Kaczyński będzie rządził do 90-tki

kim dzong un w śpiączce śpiączka zdrowie dyktatora nie żyje korea północna

Kim Dzong Un w śpiączce? Dziwne wieści z Korei Północnej