w

Kim Dzong Un w śpiączce? Dziwne wieści z Korei Północnej

Kim Dzong Un w śpiączce? Pojawiła się właśnie kolejna sensacyjna plotka prosto z Korei Północnej. Media światowe piszą o rzekomej śpiączce komunistycznego przywódcy Kim Dzong Una.

kim dzong un w śpiączce śpiączka zdrowie dyktatora nie żyje korea północna

Kim Dzong Un w śpiączce? Pojawiła się właśnie kolejna sensacyjna plotka prosto z Korei Północnej. Media światowe piszą o rzekomej śpiączce komunistycznego przywódcy Kim Dzong Una. Powołują się przy tym na doniesienia ze strony współpracownika dyktatora.

Kim Dzong Un w śpiączce

Nie tak dawno, bo zaledwie kilka miesięcy temu, cały świat obiegła wiadomość, że Kim Dzong Un nie żyje. Niedługo potem okazało się, że widziano go w jednej z fabryk w Korei Północnej w dobrej kondycji. Spekulowano, ponieważ nie ma żadnych danych na temat obecności koronawirusa w tym kraju. Niektórzy sądzili, że być może dyktator zmarł z tego powodu.

POLECAMY:
Kim Dzong Un nie żyje? Gdzie jest Kim Dzong Un? NOWE WIEŚCI I TAJEMNICZE NAGRANIE

Plotki były spowodowane tym, że dyktator przez około miesiąc nie był widziany publicznie, co się raczej wcześniej nie zdarzało. Jedno jest jednak pewne. Mimo młodego wieku Kim Dzong Un nie może pochwalić się najlepszym zdrowiem. Obecnie ma 36 lat i jego wielkim problemem widocznym gołym okiem jest nadwaga. Jak wiadomo nadwaga powoduje też inne konsekwencje.

Przywódca Korei Północnej oddaje władzę siostrze?

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że koreański przywódca zapadł w śpiączkę, nie wiadomo jaki jest teraz jego stan. Na portalu „Daily Mail” czytamy, że informację o śpiączce przekazał mediom były doradca dyktatora Korei.

Niestety brakuje bezpośrednich dowodów, które by te sensacyjne wieści z komunistycznego kraju uwiarygodniły. Kolejną sensacyjną plotką jest, że władzę w kraju przejęła młodsza siostra Kim Dzong Una. Kim Jo Dzong. Nie wiadomo jednak, czy na stałe, czy tylko na okres, gdy dyktator nie może rządzić. Kim Jo nie zmieni jednak nic w kraju, ponieważ jej wizja rządzenia jest taka sama.

POLECAMY:
Kim Dzong Un nie żyje? Kim Dzong Un śmierć. Zdjęcie ciała i tajemniczy pociąg

Bez wątpienia Kim Jo Dzong, siostra Kim Dzong Una, jest drugą, najważniejszą osoba w Korei Północnej. Stanie na pewno na czele dyktatury po ewentualnej śmierci brata. Jego zdrowie jest kiepskie. W kwietniu pojawiły się pogłoski, że Kim przeszedł nieudaną operację serca.

Przewodniczący Kim Dzong Un nadal utrzymuje władzę absolutną, ale jej część jest – po trochu – przekazywana – podaje Yonhap.

Źródło: Rzeczpospolita, o2.pl

claudia shiffer wiek mąż kariera 2020 jak dziś wygląda

Claudia Schiffer obchodzi 50. urodziny. Cały czas zaskakuje urodą!

małgorzata rozenek bez makijażu henio dziecko instagram

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Pierwsze tak odważne zdjęcie