w

Ryszard Czarnecki: Kaczyński będzie rządził do 90-tki

Ryszard Czarnecki zaskoczył swoją wypowiedzią na temat prezesa PiS. Stwierdził, że wszelkie informacje o odejściu z fotela prezesa partii to tylko medialne plotki.

ryszard czarnecki jarosław kaczyński polityczna emerytura prezes odchodzi
Fot. Adrian Grycuk CC BY-SA 3 0 pl / YouTube

Ryszard Czarnecki zaskoczył swoją wypowiedzią na temat prezesa PiS. Stwierdził, że wszelkie informacje o odejściu z fotela prezesa partii to tylko medialne plotki. Zdaniem polityka Jarosław Kaczyński będzie rządził jak najdłużej, nawet do 90-tki.

Ryszard Czarnecki: Kaczyński będzie rządził do 90-tki

Ryszard Czarnecki, polityk Prawa i Sprawiedliwości, postanowił ukrócić wszelkie pojawiające się w mediach plotki, dywagacje i rozważania. O co chodzi? Media twierdzą, że prezes PiS Jarosław Kaczyński wybiera się niebawem na emeryturę.

W rozmowie z dziennikarzami dziennika „Super Express” europoseł PiS Ryszard Czarnecki stanowczo zaprzeczył, by głowa partii miała takie plany.

Chcę powiedzieć wszystkim przeciwnikom pana prezesa, żeby nie mieli żadnych złudzeń! Jarosław Kaczyński był, jest i będzie prezesem, nie ma dla niego żadnej alternatywy i będzie rządził do 90-tki. Tylko Jarosław Kaczyński jest gwarantem zjednoczenia obozu Zjednoczonej Prawicy i na pewno nie wybiera się na polityczną emeryturę, a wszystkie spekulacje na ten temat zostały wyssane z brudnego palca – powiedział gazecie codziennej Ryszard Czarnecki z PiS.

Kaczyński wybiera się na polityczną emeryturę?

W połowie lipca tego roku prezes PiS Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat rekonstrukcji obozu władzy. Zapowiedział, że w rządzie „na pewno będą zmiany personalne„, ale nie powiedział, jak daleko idące.

Tajemniczość podsyciła wypowiedź, że nie chodzi o premiera Mateusza Morawieckiego. Dziennikarze natychmiast zaczęli dyskutować, czy głowa Prawa i Sprawiedliwości nie wybiera się na polityczną emeryturę.

Teraz już jednak wiemy, że szef rządu nie jest zagrożony i premier zostaje na swoim fotelu. Rząd zostanie inaczej skonstruowany, niż do tej pory. Szczegółów jednak nadal nikt nie zna i prawdopodobnie trzeba będzie poczekać do września.

Wygląda więc na to, że Kaczyński będzie rządził – o ile Ryszard Czarnecki nie pomyli się w swoich domysłach – do 2040 r. Spekulacje na temat emerytury Kaczyńskiego „zostały wyssane z brudnego palca”. Dlatego polityk PiS studzi głowy przeciwników prezesa i oznajmił, by „nie mieli żadnych złudzeń„.

Źródło: dziennik.pl

maryla rodowicz opole festiwal jubileusz 2020 piosenka

Maryla Rodowicz: Festiwal w Opolu to kawał mojego życia

claudia shiffer wiek mąż kariera 2020 jak dziś wygląda

Claudia Schiffer obchodzi 50. urodziny. Cały czas zaskakuje urodą!