w ,

Włodzimierz Korcz miał koronawirusa! Mimo to wystąpił w Opolu

Włodzimierz Korcz ma koronawirusa. O sprawie poinformował dziennik „Super Express”. Artysta zaraził się tuż przed festiwalem w Opolu.

włodzimierz korcz koronawirus festiwal w opolu alicja majewska jubileusz
Fot. YouTube / TVP VOD

Włodzimierz Korcz ma koronawirusa. O sprawie poinformował dziennik „Super Express”. Artysta zaraził się chwilę przed startem tegorocznego festiwalu w Opolu. Mimo to wystąpił na festiwalu.

Włodzimierz Korcz miał koronawirusa, ale i tak zagrał na festiwalu w Opolu

Włodzimierz Korcz zaraził się koronawirusem w trakcie przygotowań do jubileuszowego występu na festiwalu w Opolu. Wraz z Alicją Majewską świętują w tym roku 45-lecie swojej pracy artystycznej. Pierwotnie była mowa, że 6 września na festiwalu Korcz się nie pojawi. Okazało się jednak, że mimo choroby wystąpił.

POLECAMY:
Grzegorz Skawiński o festiwalu w Opolu. "Nie wyobrażam sobie tego"

W wywiadzie dla dziennika „Super Express” Włodzimierz Korcz ujawnił dziennikarzom, jak się czuje i czy ma objawy. Na szczęście okazało się, że zakażenie koronawirusem przechodzi całkowicie bez objawów.

Artysta nie ma objawów

Jestem bezobjawowy. Wszystko wskazuje na to, że nie będę mógł pojechać do Opola. Alicja zostanie sama. Jestem jednym z wielu podobnych przypadków. Nie wolno mi się nigdzie ruszyć, jestem na kwarantannie. Zaraziłem się na próbie. Na miejscu były osoby, które go miały – powiedział gazecie Korcz. Wówczas nie wiedział jeszcze, że zdrowie pozwoli mu jednak pojawić się na festiwalu. Ostatecznie zobaczyliśmy go na naszych ekranach. Jak sam twierdzi, czuje się dobrze.

Miałem delikatny kaszel, poszedłem do lekarza i okazało się, że to zapalenie krtani, przy okazji wykonano test i wyszedł pozytywny. Nawet jeśli się przestrzega wszystkich procedur, to można się zarazić. Wszystko to polega na szczęściu. Albo się je ma, albo nie – powiedział artysta „Super Expressowi

Włodzimierz Korcz mimo wszystko pojawił się na festiwalu i zagrać u boku Alicji Majewskiej. Dlatego miejmy nadzieję, że artysta wrócił już do zdrowia i nikogo podczas tegorocznej imprezy nie zaraził.

POLECAMY:
Małgorzata Tomaszewska poprowadzi festiwal w Opolu. Co o niej wiemy?

Festiwal Opole 2020 odbył się w dniach 4-7 września. W trakcie 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki mieliśmy okazję wysłuchać dziewięciu koncertów. Wystąpili m.in. Cleo, Viki Gabor, Kamil Bednarek, Sanah, Gromee, Lanberry, Natalia Zastępa, Enej, Piotr Cugowski, De Mono czy Alicja Szemplińska.

Źródło: Radio Zet, Super Express

problemy psychiczne test koronawirus objawy problemy nastolatków

Problemy psychiczne ma nawet 6 mln Polaków. Kolejki do specjalistów rosną

jarosław kaczynski tadeusz rydzyk toruń radio maryja trzeba kłaniać się w pas

Jarosław Kaczyński zaskakująco o Rydzyku. Tego się duchowny nie spodziewał