w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Jarosław Kaczyński zaskakująco o Rydzyku. Tego się duchowny nie spodziewał

Jarosław Kaczyński uczestniczył w corocznym spotkaniu środowisk Radia Maryja i Telewizji Trwam. Z jego ust w stronę ojca dyrektora padły mocne słowa.

jarosław kaczynski tadeusz rydzyk toruń radio maryja trzeba kłaniać się w pas
Fot. YouTube / Radio Maryja (screenshot)

Jarosław Kaczyński uczestniczył w corocznym spotkaniu środowisk Radia Maryja i Telewizji Trwam. Jak zawsze, tak i w tym roku padło mnóstwo ciekawych stwierdzeń z ust polityków. Prezes PiS zaskakująco wypowiedział się o redemptoryście z Torunia.

Jarosław Kaczyński zaskakująco o Rydzyku. Duchowny oniemiał

W Warszawie od kilku już dni środowisko Zjednoczonej Prawicy debatuje nad zmianami w rządzie i rekonstrukcją stanowisk. W tym samym czasie prezes obozu rządzącego Jarosław Kaczyński postanowił zagościć w Toruniu. Pojawił się tam na XII Dziękczynieniu w Rodzinie.

POLECAMY:
o. Rydzyk o dojeniu i gwałtach. Tego ludzie się nie spodziewali [NAGRANIE]

Jak obecność prezesa komentowali dziennikarze mediów ojca dyrektora? Pisali, że „nawiązał do słów z Ewangelii o największej miłości w kontekście bohaterów, którzy w trakcie II wojny światowej oddali swoje życie za innych”.

Jak w kuluarach stwierdzili politycy PiS bliscy prezesowi, szef PiS miał intencję podziękowania Radiu Maryja na pomoc w wyborach i poparcie. Rzeczywiście potwierdziło się to potem w jego przemówieniu

ZOBACZ CAŁE PRZEMÓWIENIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

To wielki czyn, za który chciałem podziękować ojcu dyrektorowi, ojcom redemptorystom, tym wszystkim, którzy podjęli się przed prawie 30 już lat tego niezwykłego dzieła budzącego nasze trwanie i przetrwanie, naszą przyszłość w trudnym czasie, w którym będziemy musieli przeciwstawiać się ofensywie zła – powiedział prosto w oczy Rydzykowi prezes Kaczyński.

„Trzeba się w pas kłaniać ojcu dyrektorowi”

– Szczególne podziękowania prezes PiS skierował do o. Rydzyka. – Trzeba w pas się kłaniać ojcu dyrektorowi – zwrócił się w zaskakujących słowach Jarosław Kaczyński.

Warto zauważyć, że tym razem do Torunia prezes Prawa i Sprawiedliwości wybrał się sam. Zazwyczaj w uroczystościach u redemptorysty bierze udział czołówka Zjednoczonej Prawicy. Dlatego nie wiadomo, czemu tak się stało, ale od plotek huczy. Niektórzy twierdzą, że koalicja cały czas wisi na włosku.

POLECAMY:
Park Rydzyka uruchomiony! Kaczyński: „Bóg obdarzył go misją”

Jarosław Kaczyński na koniec przyznał, że kłania się ojcu Rydzykowi w pas „w imieniu partii, w imieniu tych wszystkich, którzy nas poparli w ostatnich wyborach, czyli milionów Polaków (…), którzy są wdzięczni za to, że jest w Polsce ciągle rozszerzana, rozbudowywana instytucja niezwykła, łącząca to wszystko, co łączy się z nauką Chrystusa z działaniem w realnym życiu społecznym, które tworzy, buduje od fundamentów, aż po same szczyty.”

Źródło: Rzeczpospolita, Super Express

włodzimierz korcz koronawirus festiwal w opolu alicja majewska jubileusz

Włodzimierz Korcz miał koronawirusa! Mimo to wystąpił w Opolu

najciekawsze porady grill urozmaicenie potraw wieczór z grillem

Najciekawsze porady do urozmaicenia grillowego wieczoru