w ,

Kolejny polityk PiS ma koronawirusa. Jest nim prezydent miasta

Kolejny polityk PiS zakażony koronawirusem SARS-CoV-2. Wystąpiły u niego objawy, które sam uznał za bardzo uciążliwe.

polityk pis koronawirus sars covid suwałki renkiewicz

Polityk PiS ma koronawirusa. To już kolejna osoba z obozu rządzącego, którą dotknęła ta choroba. Obecnie przebywa na kwarantannie i ma uciążliwe objawy. To prezydent jednego z miast w województwie podlaskim.

Kolejny polityk PiS zakażony koronawirusem

U polityka wystąpiły przykre objawy COVID-19. Wszystkie osoby, które zetknęły się z nim, również czeka kwarantanna. Polityk również przebywa na kwarantannie i uskarża się na uciążliwe objawy.

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce niestety pogarsza się, niektórzy lekarze uważają, że straciliśmy kontrolę nad transmisją wirusa i będzie tylko gorzej. Prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz, to kolejny polityk zakażony SARS-CoV-2.

Dziś padł kolejny rekord zachorowań na koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało o kolejnych niemal 1600 przypadkach w ciągu doby. Wygląda na to, że wirus nie jest już tak przewidywalny jak na początku i zakazić się może każdy. Resort nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich osób, które miały styczność z chorymi.

Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz zarażony koronowirusem

Opublikowany przez Miasto Suwałki Czwartek, 24 września 2020

Czesław Renkiewicz o objawach COVID

Polityk ma szereg objawów. To między innymi kaszel, dreszcze, a także ból mięśni połączone z gorączką. Ta podobno jednak nie jest wysoka. Suwalski sanepid podjął już odpowiednie działania w tej sprawie.

Informujemy, że w czwartek (24 września) w wyniku przeprowadzonego testu na obecność tzw. koronawirusa został on wykryty u Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk. Prezydent czuje się dobrze i przebywa w domu – brzmi oficjalny komunikat ratusza.

Źródło: Facebook

lexus lx toyota SUV niedostępne w Polsce

SUV-y Lexusa i Toyoty, których nie kupisz w Polsce, ale znajdziesz w USA

zjednoczona prawica rząd pis koniec koalicji umowa koalicyjna ziobro gowin emilewicz

Zjednoczona Prawica uratowana. Kaczyński: „Mamy dla Polaków radosną nowinę”