w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG WTFWTF

Nie żyje znana postać z PiS. Przegrała walkę z COVID-19. „Była wspaniałą osobą”

Znana i ceniona radna ze Śląska przegrała walkę z koronawirusem. Miała 57 lat. „Bbyła wspaniałą osobą” – czytamy na profilu marszałka województwa śląskiego.

eligiusz grabowski nie żyje

Z powodu COVID-19 zmarła znana i zasłużona dla województwa śląskiego radna Prawa i Sprawiedliwości. Kondolencje złożył już między innymi marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski.

Małgorzata Zarychta-Surówka nie żyje. To radna PiS ze Śląska

Z głębokim żalem przyjąłem dziś rano informację o odejściu od nas Małgorzaty Zarychty-Surówki, radnej Sejmiku Województwa Śląskiego. Przegrała walkę z COVID – napisał marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski.

Małgosia była wspaniałą osobą, zawsze aktywnie zabiegała o region. W imieniu zarządu i sejmiku składam wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim – czytamy na stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego.

„Prosze o uszanowanie jej pamięci”

Córka zmarłej radnej PiS zamieściła na jej oficjalnym profilu na Facebooku prośbę do wszystkich znajomych oraz do mediów. Jeszcze w ostatnią środę ujawniła, że mama przebywa w szpitalu w Piekarach na oddziale intensywnej opieki medycznej. Prosiła wówczas o modlitwę.

Stan radnej – zgodnie z relacją córki – był fatalny, a lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Pisała wóczas, że jest przerażona tym, co przekazali jej lekarze, którzy mówili, że uratować matkę może jedynie cud.

Proszę o uszanowanie jej pamięci i nie dzwonienie do mnie z kondolencjami – to nic nie da – czytamy.

Małgorzata Zarychta-Surówka zmarła z powodu zakażenia koronawirusem. Urodziła się w 1965 r. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykładała studentom prawo gospodarcze. Członkiem Prawa i Sprawiedliwości była od 2006 roku.

woda po ryżu na włosy na twarz właściwości zastosowanie

Nigdy nie wylewaj wody po gotowaniu ryżu do zlewu! Popełniasz ogromny błąd

andrzej duda ranking zaufania trzakowski liderem kwiecień 2021 onet ibris

Bardzo niepokojące informacje na temat Andrzeja Dudy. „Nie dajcie się nabrać!”