w ,

Polityk dostał udaru podczas programu na żywo [ZOBACZ NAGRANIE]

Polityk w trakcie wywiadu na żywo dostał udaru. Przerażające nagranie obiegło całą sieć. Tylko dla widzów o mocnych nerwach.

ron paul udar na wizji podczas wywiadu
Fot. Wikipedia, YouTube

Polityk w trakcie wywiadu na żywo dostał udaru. Przerażające nagranie obiegło całą sieć. Widać, jak jego twarz drętwieje, przez co nie jest w stanie wydobyć z siebie ani jednego słowa.

Ron Paul. Udar podczas wywiadu na żywo

Ron Paul to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków w USA. Niestety to, co przydarzyło mu się w trakcie wywiadu, zapadnie w pamięć nie tylko jemu, ale i widzom. W momencie, gdy Paul odpowiadał na pytanie dziennikarza, głos zaczął mu się łamać. To właśnie był moment ataku.

Życie polityka prawdopodobnie nie jest zagrożone, ale były republikański senator na pewno nie będzie już taki aktywny, jak wcześniej. Będzie musiał się bardziej oszczędzać. Ron Paul w tej chwili przebywa w szpitali i przesyła na cały świat podziękowania. Jak widać, wiele osób wspiera go w tej trudnej sytuacji życiowej.

Ron Paul to bardzo doświadczony, republikański polityk pochodzący z Teksasu. Z wykształcenia jest lekarzem. Zdążył już dojść do siebie i odnieść się do tragicznego zdarzenia. Uważa, że najgorsze było to, jak jego ciało odmówiło posłuszeństwa i całe zdrętwiało. Być może dobrze stało się, że miało to miejsce podczas wywiadu na żywo, przez co można było w porę zareagować i pomóc senatorowi.

Życiu senatora nie zagraża niebezpieczeństwo

To, co spotkało Rona Paula, to udar powstający w wyniku zaburzenia dopływu krwi do mózgu. Do części mózgu nie dopływa natleniona krew. Potocznie zjawisko to nazywa się zawałem mózgu. Stąd też paraliż twarzy i kończyn, zaburzenia w mówieniu i wiele innych, groźnych dla życia objawów.

Niestety każdy udar powoduje poważne komplikacje. Powoduje to utratę sprawności na resztę życia. Bywa, że udar jest tak rozległy, że pacjent wymaga potem stałej opieki lekarskiej lub długiej rehabilitacji. Tylko szybka i natychmiastowa reakcja może uratować życie osoby, która ma udar. W innym wypadku może dojść do zgonu na miejscu.

Źródło: naTemat, YouTube

zalukaj tube oszustwo zalukaj cc nie działa 2020 co zamiast zalukaj

Zalukaj to oszustwo. Uważaj na kolejne podróbki, bo stracisz pieniądze

wydatki państwa emeryci renciści emerytury forum obywatelskiego rozwoju rachunek dla panstwa

Wydatki państwa są rekordowe! Emeryci znów zagrożeni utratą dodatków