w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Zalukaj to oszustwo. Uważaj na kolejne podróbki, bo stracisz pieniądze

Zalukaj to oszustwo! Wszelkie nowe serwisy z taką nazwą w domenie wyciągają od nas pieniądze. Nie dajcie się nabrać, nim będzie za późno.

zalukaj tube oszustwo zalukaj cc nie działa 2020 co zamiast zalukaj

Zalukaj i inne serwisy z tą nazwą w domenie to oszustwo. Jakiś czas temu niknął na zawsze jeden z najpopularniejszych serwisów filmami i serialami – Zalukaj.com. Wszystkie inne portale o takiej nazwie to coś, na co trzeba uważać.

Zalukaj nie działa. Nie daj się oszukać na nowe wersje strony

Jeszcze jakiś czas temu wszyscy szukali filmów na tym portalu. Internauci wyszukiwali Wałęsa Film Zalukaj czy Tylko mnie kochaj zalukaj.pl. Dziś nie da się wyszukać niczego, a portal okazał się oszustwem.

Obecnie w sieci wciąż znajduje się wiele podróbek serwisu, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Żerują one na popularności dawnego zalukaj.com, z tym, że naciągają użytkowników na płatne SMS-y. Po wysłaniu wiadomości nie otrzymacie dostępu do żadnego filmu ani serialu, a jedynie stracicie pieniądze.

POLECAMY:
Zalukaj.com nie działa. Uważajcie na jego podróbki! Można stracić pieniądze

Lista portali z nazwą Zalukaj w domenie jest długa. Do żadnego z nich nie warto ani się logować, rejestrować ani wysyłać płatnych SMS-ów. Lista obejmuje m.in. Zalukaj.cc, zalukaj-tv.pl, zalukaj.ws, zalukajvip.pl, zalukaj.vip i zalukajfilmy.pl, zalukaj.tube, zalukaj.tv izalukaj.com.pl. Jest ona jednak pewnie dużo dłuższa i kolejne portale o takiej nazwie będą się pojawiały, póki ludzie się na to nabierają.

Gdzie zatem oglądać legalnie ulubione filmy i seriale? Jest wiele platform VOD oferujących legalny, płatny dostęp. Tam na pewno nikt Was nie oszuka i po wniesieniu opłaty będziecie mogli cieszyć się dostępem do nagrań.

Przede wszystkim uważajcie na ZALUKAJ.TUBE. Strona oferuje wyszukiwanie źródeł (linków) do filmów udostępnianych przez podmioty trzecie. Strona wyciąga pieniądze od naiwnych użytkowników internetu i nie oferuje nic w zamian.

Co zamiast Zalukaj? Co się stało z Zalukaj? Zalukaj nie działa, więc gdzie oglądać filmy i seriale?

CDA i CDA Premium. To bardzo popularna strona, z której korzystają setki tysięcy internautów. Oprócz filmów i serial znajdziemy tam nagrania internautów (podobnie jak to ma miejsce na YouTube). Strona w opcji premium za niewielką opłatą daje dostęp do jeszcze większej liczby filmów. Serwis można za darmo testować przez 2 tygodnie.

POLECAMY:
Platformy VOD z rekordowymi wzrostami. Rośnie liczba widzów w Polsce

Netflix. Tego serwisu opisywać raczej nie trzeba. Można tu znaleźć filmy stare i nowe, a do tego nowe produkcje tworzone specjalnie na potrzeby tej usługi. Filmów i seriali jest tu tyle, że kupno pakietu to na pewno nie są wyrzucone pieniądze.

VOD.pl to nasza rodzima usługa. Dużo polskich pozycji filmowych i serialowych. Mamy tam też wiele pozycji, które można oglądać całkiem za darmo.

zjednoczona prawica rząd pis koniec koalicji umowa koalicyjna ziobro gowin emilewicz

Zjednoczona Prawica uratowana. Kaczyński: „Mamy dla Polaków radosną nowinę”

ron paul udar na wizji podczas wywiadu

Polityk dostał udaru podczas programu na żywo [ZOBACZ NAGRANIE]