w

Prawie 5 tys. psów i kotów w kartonowych pudłach. Dramatyczne odkrycie

Ponad 4 tys. psów i kotów zamkniętych w kartonowych pudłach. Takiego dramatycznego odkrycia dokonano w Chinach.

4000 psów i kotów dramatyczne odkrycie w chinach zwierzęta w kartonach
Fot. YouTube

Prawie 5 tys. psów i kotów zamkniętych w kartonowych pudłach. Takiego dramatycznego odkrycia dokonano w miescie Louhe w prowincji Henan w Chinach. Część znalezionych zwierząt była martwa

Dramatyczne odkrycie w Chinach. Prawie 5 tys. psów i kotów

Psy, koty, chomiki, króliki i inne zwierzęta w ogromnej ilości. Wszystkie zamknięte w pudłach kartonowych. Potworny widok i jeszcze gorszy smród roznosił się w okolicach terminalu w Chinach.

Kiedy tam dotarliśmy, znaleźliśmy hałdy skrzynek ze zwierzętami. Wiele z nich nie żyło, więc zapach był okropny – powiedział portalowi South China Morning Post jeden z wolontariuszy z organizacji Utopia. Zajmuje się ona każdego dnia ratowaniem zwierząt.

Obecni na miejscu tego dramatycznego znaleziska wolontariusze prozwierzęcych organizacji stwierdzili, że czynią starania, by położyć kres handlowi zwierząt w Internecie.

Nagranie przedstawiające moment znalezienia istot leżących na podłodze terminalu:

Znalezione, kartonowe pudła, znajdowały się na terminalu pocztowym. Ktoś te żywe istoty w dramatycznej ilości po prostu porzucił.

Kolejny bestialski akt znęcania się nad zwierzętami

Wstępne szacunki mówią o prawie 5 tys. zwierząt (głównie psów i kotów), udało się niestety uratować jedynie ok. tysiąca z nich. Według South China Morning Post, zwierzęta w terminalu pozostawił kierowca, gdy odmówiono mu transportu. To okaz prawdziwej bezduszności i braku serca.

Źródło: YouTube / SCMP Clips

koronawirus dawid ciemięga lekarz tychy opinie banda debili pajace

Koronawirus. Znany lekarz ostro o antycovidowcach: „Banda debili, pajace!”

prezydent aleksandr łukaszenka koronawirus bez objawów covid białoruś

Prezydent miał koronawirusa! „Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach”