w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Koronawirus. Znany lekarz ostro o antycovidowcach: „Banda debili, pajace!”

Koronawirus wciąż zakaża. Niektórzy buntują się i nie noszą maseczek. Znany lekarz postanowił zabrać w tej sprawie głos. Było ostro.

koronawirus dawid ciemięga lekarz tychy opinie banda debili pajace
Fot. Facebook, stock

Koronawirus wciąż jest z nami. Niektórzy już buntują się i nie noszą maseczek wychodząc do sklepów i w inne miejsca publiczne. Znany lekarz postanowił zabrać w tej sprawie głos. Zrobił to w bardzo specyficzny sposób.

Lekarz wyzwał Polaków od turbodebili. „Pajace, którym wydaje się, że potrafią myśleć”

Koronawirus nie odpuszcza. Liczba nowych zakażeń może i maleje, aktywnych chorych również, ale nie oznacza to, że mamy lekceważyć zarządzenia. Wszelkie ruchy i zachowania antycovidowe skrytykował w mocnych słowach lekarz z Tychów.

POLECAMY:
17 tys. zł za... zakażenie koronawirusem. Naukowcy szukają jeleni?

Jeśli jakaś banda debili o wypłaszczonym fałdowaniu mózgowia robi najazd na sklep bez maseczek, to oprócz tego, iż wydaje im się, że sprzeciwiają się systemowi, to po prostu narażają innych ludzi – stwierdził lekarz na swoim profilu na Facebooku. To dr Dawid Ciemięga, znany lekarz.

Doktor postanowił w ten sposób odnieść się do planowanych akcji grup, które postanowiły sprzeciwić się obowiązującym przepisom dotyczącym epidemii. Lekarz z Tychów, dr Dawid Ciemięga, długo pozostanie na ustach wielu rodaków.

Zorganizowana grupa osób bez maseczek wchodzi dumnie do sklepu w ramach akcji – nie zakładamy maseczek, co nam zrobicie. Takie osoby to turbo debile i to jest niestety znak obecnych czasów, więc grupy zrzeszające takich pajaców rozrastają się szybko. A co gorsze, jeszcze im się wydaje, że potrafią myśleć – napisał ostro na swoim profilu na Facebooku medyk.

Koronawirus kiedyś odpuści. „Jak chcesz być debilem, to sobie bądź, ale nie wychodź do ludzi”

Nawet jeśli covid19 zniknie i już nie będzie na świecie koronawirusa, to w okresie jesień – zima kiedy mamy szczyt zachorowań na grypę i inne infekcje, ja będę pracować i funkcjonować w maseczce. Ponieważ nie lubię chorować, nie chcę chorować, a uważam, że maseczka zmniejsza ryzyko złapania infekcji – jakiejkolwiek – kontynuował lekarz.

Oznajmił jednocześnie, że ma zamiar namawiać wszystkich, aby korzystać z maseczek nawet wtedy, gdy COVID19 już nie będzie.

Jeśli jakaś banda debili o wypłaszczonym fałdowaniu mózgowia robi najazd na sklep bez maseczek, to oprócz tego, iż wydaje im się, że sprzeciwiają się systemowi, to po prostu narażają innych ludzi. I to jest istotny problem w obecnych czasach, jak chcesz być debilem to sobie bądź, ale lepiej nie wychodź do ludzi – czytamy we wpisie lekarza z Tychów.

Organizatorzy akcji antycovidowych, do których zwrócił się ostro lekarz, planują mimo wszystko kolejne akcje. Ich zdaniem celem jest, aby nie dopuścić do kolejnego lockdownu.

POLECAMY:
TYLKO DLA DOROSŁYCH. Wyciekło nagranie osoby zarażonej koronawirusem z Chin

Nie pozwolimy kolejny raz zamknąć naszego życia. Dość dyktatury, reżimu i niszczenia gospodarki! Koniec z odbieraniem wolności przez rozporządzenia, które są niezgodne z prawem i łamią Konstytucję – twierdzą osoby, według których epidemia to fikcja.

Źródło: Polska the Times, Super Express

bartłomiej misiewicz metamorfoza plany ślubne co robi misiewicz schudł dieta

Misiewicz zrozpaczony! Epidemia pokrzyżowała jego ślubne plany

4000 psów i kotów dramatyczne odkrycie w chinach zwierzęta w kartonach

Prawie 5 tys. psów i kotów w kartonowych pudłach. Dramatyczne odkrycie