w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Ksiądz o maseczkach i fałszywej pandemii. Parafianie zszokowani

Ksiądz Roman Kneblewski znany jest ze swego wrogiego nastawienia do Halloween i WOŚP. Tym razem podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat epidemii koronawirusa.

ksiądz kneblewski fałszywa epidemia antykowidowcy nakaz noszenia maseczek żółte strefy mapa
Fot. YouTube

Ksiądz Roman Kneblewski znany jest ze swego wrogiego nastawienia do Halloween i WOŚP. Tym razem podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat epidemii koronawirusa. Parafianie nie mogą wyjść ze zdziwienia.

„Nie możecie dwóm panom służyć: Bogu i fałszywej pandemii”

Z powodu koronawirusa w Polsce zmarło już prawie 3 tys. osób. Jak wiadomo, w tej liczbie są też księża i inne osoby duchowne. Ksiądz Roman Kneblewski uważa jednak, że żadnej epidemii nie ma, a wszystko jest wymysłem mediów.

Jeśli ktoś chce bliżej poznać postać księdza, powinien zobaczyć nagrania, które wrzuca do internetu. „Nie możecie dwóm panom służyć: Bogu i fałszywej pandemii!” – napisał na Twitterze. Z grafik, które zamieścił we wpisie wynika, że zdaniem księdza epicentrum koronawirusa stanowi Telewizja Publiczna.

POLECAMY:
Koronawirus. Ksiądz z awionetki odpędzał epidemię relikwiami Jana Pawła II

Inne grafiki udostępnione przez duchownego pokazują zawieszony łańcuch na szyi człowieka klęczącego przed telewizorem. Drugi rysunek pokazuje odbiornik z logo TVP. Trzecia grafika przedstawia „lek” na pandemię – środek który likwiduje obraz i dźwięk… dochodzące z telewizora.

Ksiądz Kneblewski i kontrowersyjne grafiki

Ksiądz zyskał uwagę i rozgłos w mediach elektronicznych. Internauci zaczęli do niego natychmiast pisać. – Proszę Księdza! Litości! Dlaczego ksiądz tak pisze? – pyta zwolenniczka Andrzeja Dudy pod wpisem.

POLECAMY:
Koronawirus to kara Boża za homoseksualizm i aborcję? Ksiądz szokuje

Takich księży nie trzeba błagać o rozum, takich trzeba bezzwłocznie odsuwać od posługi, bo to oni kreują na każdej mszy coronaidiotów – komentuje inny internauta. Jednak są tacy, którzy poglądy księdza Kneblewskiego szanują, a nawet się z nimi utożsamiają.

W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 5,3 tys. nowych zakażeń koronawirusem i śmierci 53 osób. Jednocześnie w całym kraju odbyły się liczne protesty przeciwko nakazowi noszenia maseczek. Zdaniem tzw. antykowidowców maseczka nic nie daje, a przede wszystkim nakaz noszenia jest całkowicie bezprawny.

Źródło: YouTube / Tuba Cordis

jasnowidz jackowski jesień 2020 najnowsze przepowiednie jesień 2020 co się wydarzy jesienią

Jasnowidz Jackowski nie ma złudzeń. „To zacznie się jesienią…”

konfiskata majątków majątek polacy kryzys gospodarczy finansowy wizjoner jasnowidz ostrzeżenie najnowsza wizja

Konfiskata majątków? Jasnowidz ostrzega, że rząd zabierze Polakom wszystko