w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Dariusz Gnatowski nie żyje. Arnold Boczek z „Kiepskich” był reanimowany

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek, aktor znany m.in. z roli Arnolda Boczka w „Świecie według Kiepskich”.

dariusz gnatowski boczek z kiepskich nie żyje zmarł arnold boczek

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek, aktor znany m.in. z roli Arnolda Boczka w „Świecie według Kiepskich”. Do szpitala trafił w stanie krytycznym.

Dariusz Gnatowski nie żyje. To słynny Arnold Boczek z Kiepskich. Jeździł na wózku inwalidzkim, tracił wzrok

Boczek z Kiepskich zmarł. Dariusz Gnatowski to polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. Mieszkał w Gorzkowie koło Wieliczki. Zyskał sławę ogólnopolską w 1999 dzięki roli Arnolda Boczka w serialu Świat według Kiepskich. Aktor zmarł w wieku 59 lat.

Najwięcej czasu poświęcił na rozwijanie teatralnej kariery. Pojawił się w wielu filmach, tak naprawdę najczęściej kojarzony jest z postacią Boczka ze „Świata według Kiepskich„. Cieszył się zawsze, że widzowie darzą go wielką sympatią. Rolę serialowego Boczka grał od 1999 roku.

Wychowywał się w Zabrzu, tam chodził do szkoły podstawowej i liceum. Był absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (1985).

Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować – powiedział Polskiej Agencji Prasowej Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Zmarł Arnold Boczek z Kiepskich. Był w szpitalu w Krakowie, trafił z zapaleniem płuc i niewydolnością oddechową

Serialowy Boczek. Uśmiechnięty i serdeczny, mimo choroby. Lekarze zdiagnozowali u niego cukrzycę. W najtrudniejszych chwilach zawsze mógł jednak liczyć na wsparcie kochającej rodziny. W 1990 r. poślubił Annę Wach, z którą ma córkę Julię. Mieszkał w Gorzkowie koło Wieliczki.

Choć dla nas był głównie serialowym Boczkiem, warto wiedzieć, że grał też w krakowskim Teatrze STU. Genialny Cześnik w „Zemście„, Lebiadkin w „Biesach„, Ciąg-Dmuchanowski w „Rewizorze” i Walpurg w „Wariacie i Zakonnicy„. Grał również w serialach „Ekstradycja„, „Siedlisko„, „13 posterunek” i „Pierwsza miłość„.

W 2016 roku został odznaczony Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze „Gloria Artis” oraz honorową odznaką przyznawaną przez prezydenta Krakowa „Honoris Gratia”.

Od 2015 roku aktor był również reżyserem. Chorował na cukrzycę typu 2. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie, do którego trafił w stanie krytycznym. Z informacji reporterów RMF FM wynika, że miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Czy chorował na COVID-19?

DARIUSZ GNATOWSKI OSTATNI WYWIAD

Źródło: Twitter, RMF FM

14. emerytura

13. i 14. emerytura do likwidacji? Polski rząd może nie mieć pieniędzy

content marketing artykuły sponsorowane

Planujesz kampanię content marketingową na portalach internetowych? Nie popełnij tych błędów