w ,

Ozzy Osbourne ciężko chory! Wyciekły zdjęcia zrobione z ukrycia

Ozzy Osbourne zaszył się w domu po tym, jak oznajmił światu, że choruje na Parkinsona. Paparazzi przyłapali go jednak w aucie podczas przejażdżki.

ozzy osbourne parkinson chory paparazzi wyciekło zdjęcie
Fot. Facebook / ozzyosbourne

Ozzy Osbourne zaszył się w domu po tym, jak oznajmił światu, że choruje na Parkinsona. Paparazzi przyłapali go jednak w aucie podczas przejażdżki. Piosenkarz nie wygląda najlepiej.

Ozzy Osbourne ma Parkinsona. Wyciekło zdjęcie

To pierwsze zdjęcia znanego na całym świecie piosenkarza po tym, jak w styczniu 2020 r. poinformował świat o swojej chorobie. Legendarny lider zespołu Black Sabbath choruje Parkinsona, a konkretnie na jedną z odmian tej ciężkiej choroby.

POLECAMY:
Dzieci też chorują! Niemowlę z koronawirusem na OIOM-ie

Celebryta po tym, jak dowiedział się o swojej chorobie, postanowił zaszyć się w domu i ukryć przed mediami. Jego fani byli tym wyznaniem przerażeni i wszyscy życzyli mu nie tylko dużo zdrowia, ale też cierpliwości. W końcu każdy z nas, nawet gwiazda rocka, jest człowiekiem.

Od tamtego trudnego czasu minęło już ponad 8 miesięcy. Przez te wszystkie miesiące nikt muzyka nie widział. Aż do teraz… Nieuchwytny do tej pory artysta znalazł się nagle w obiektywie paparazzi. Udało im się właśnie sfotografować gwiazdora podczas przejażdżki po Los Angeles. Gdyby nie informacja, że to on, prawdopodobnie byśmy go nie rozpoznali.

Ozzy Osbourne przyłapany przez paparazzi

Piosenkarza widziano w ostatnich dniach w towarzystwie swojej żony, Sharon Osbourne. Jednak to on o wiele bardziej przykuł uwagę fotografów. Nie wyglądał najlepiej. Od momentu, jak wyznał światu, że jest chory, zmienił się nie do poznania.

Kogo widzimy? To człowiek o szarej cerze, zmęczonym wzroku i nie kruczo czarnych, ale bardzo siwych włosach. Choroba bez wątpienia zmieniła wygląd artysty, który obecnie nie przypomina siebie z czasów świetności.

POLECAMY:
Czym jest koronawirus? Jak leczyć koronawirusa? Jakie są objawy? Aktualna mapa zachorowań

Czy leczenie piosenkarza przyniesie dobre efekty? Mamy nadzieję, że jest pod opieką najlepszych lekarzy. Złą informacją jednak jest to, że Ozzy Osbourne odwołał z powodu stanu zdrowia wszystkie koncerty. Nie wiadomo niestety, czy jeszcze wróci na scenę.

Źródło: Twitter / Daily Star, Plotek

młodzieżowe słowo roku 2020 sasin rzepiara tozależyzm yś plebiscyt anulowany

Młodzieżowe Słowo Roku 2020. Wygrał Jacek Sasin, plebiscyt anulowano

ojciec rydzyk kolejna dotacja wsksim szef radia maryja pieniądze uczelnia nbp

Ojciec Rydzyk z kolejną dotacją. W 3 lata dostał ponad 700 tys. zł