w ,

Zuza Jabłońska wzruszająco o świętach. Smuci ją szczególnie jedna rzecz

Zuza Jabłońska we wzruszających słowach wypowiedziała się na temat zbliżających się świąt. W szczególności wokalistkę zasmuca jedna kwestia.

zuza jabłońska the voice święta domy dziecka piosenki youtube instagram
Fot. Newseria

Zuza Jabłońska we wzruszających słowach wypowiedziała się na temat zbliżających się świąt. W szczególności wokalistkę zasmuca jedna kwestia.

Zuza Jabłońska z The Voice of Poland o świętach

Wokalistka przyznała, że czerpie ogromną radość z pomagania innym. Ich zdaniem popularność wręcz zobowiązuje do angażowania się w projekty społeczne czy charytatywne, dlatego też, jeśli dostają takie zaproszenie, nie pozostawiają go bez odpowiedzi. Obie wokalistki wzięły udział w nagraniu koncertu online w ramach projektu Gwiazdka One Day. Zaśpiewały dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, spełniając tym samym ich marzenia.

Zuza Jabłońska zaznacza, że chętnie angażuje się w szczytne akcje i wspiera charytatywne cele. To dla niej sposób na przekazanie innym sympatii i dobra, które ona sama otrzymuje od swoich fanów.

„Nie zapominajmy o osobach, które mają trudne święta”

– Bardzo lubię pomagać. To jest duża część mojego życia artystycznego, że biorę udział w różnych akcjach charytatywnych. Może nie wybieram konkretnych akcji, natomiast to działa przeważnie tak, że mój menedżer wysyła do mnie informacje o różnych eventach i akcjach i pyta, czy chciałabym w nim uczestniczyć, a ja od razu odpisuję, że tak – mówi wokalistka.

Jej zdaniem te święta będą zupełnie inne od dotychczasowych. Z powodu pandemii nie będzie można odwiedzać swoich bliskich i cieszyć się ich obecnością przy wigilijnym stole. W trudnej sytuacji są również dzieci i młodzież z domów dziecka. Teraz szczególnie odczuwają pustkę i osamotnienie, dlatego warto zrobić wszystko, by zobaczyć uśmiech na ich twarzach.

POLECAMY:
Im starsza, tym seksowniejsza. Chorwacka piosenkarka pokazała...

– Nie zapominajmy o osobach, które przeżywają trudne święta cały czas. Wykonaliśmy z Czesławem taki utwór „Święta według nas” i właśnie ta piosenka idealnie opisuje rodziny z różnymi problemami, bo choć święta kojarzą nam się z radosną tradycją, to nie zawsze tak jest – mówi Zuza Jabłońska.

Na uznanie zasługuje, że gwiazdy angażują się w akcje charytatywne. Jżeli ktoś potrzebuje pomocy, to trzeba pomagać, a jak wiadomo, dobro zawsze wraca.

rząd wycofuje się z obietnicy prąd rekompensaty sasin energia elektryczna ulga

Rząd wycofuje się z kolejnej obietnicy. Nie będzie ulgi na prąd?

cud świętego januarego skrzepnięta krew neapol nie upłynniła się zaraza przepowiednie 2021

Cud Świętego Januarego się nie wydarzył. Kościół w szoku, wierni wystraszeni