w

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Marek Suski padł ofiarą hakerów? Nagie zdjęcia na profilu posła PiS

Poseł PiS Marek Suski podobno padł ofiarą hakerów. Jak twierdzi, ktoś włamał się na jego profil i zamieścił zdjęcia nagiej kobiety.

marek suski twitter ewa szarzyńska instagram zdjęcia nago sarzyńska ewa szarzyńska nago sarzyńska wiek polityk
Fot. Twitter / screen; Wikipedia (Adrian Grycuk (CC BY-SA 3.0 pl)

Marek Suski mógł paść ofiarą hakerów. Jego twitterowy profil pełen jest zdjęć nagiej kobiety. – Nie dość, że się włamali, to jeszcze zmienili kody dostępu, więc nie mogę tam z powrotem wejść – twierdzi polityk PiS.

Marek Suski ofiarą hakerów. Na jego profilu zdjęcia nagiej kobiety. Ona oświadcza: „Będę bronić swojej godności”

Muszę odzyskać konto – powiedział polityk PiS Marek Suski dziennikarzom portalu Interia.pl. Z kolei rzeczniczka partii Anita Czerwińska powiedziała mediom, że sprawa jest już w trakcie wyjaśniania. Jej zdaniem doszło do po prostu do włamania na konto posła Marka Suskiego. Czerwińska twierdzi, że aktualnie publikowane tam treści nie są autorstwa posła Prawa i Sprawiedliwości.

Polityk pisze dalej: „Takie wulgarne zachowanie osoby publicznej jest niedopuszczalne. Nie zdziwiłbym się, gdyby taką rozwiązłość seksualną wykazywali politycy w KO lub w otoczeniu Marty Lempart„. Dziwne wpisy wywołały burzę w sieci, ale po godzinie 13 zniknęły z profilu polityka.

Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby Szarzyńska już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej” – brzmiał kolejny wpis posła. – Ktoś dokonał przestępstwa i tej pani zrobił chyba większą krzywdę niż mnie – mówi polityk.

– Zgłosiłam sprawę na komendzie i dołożę wszelkich starań, żeby winny został odnaleziony – powiedziała z kolei Onetowi wiceprzewodnicząca rady miejskiej w Mogilnie w Kujawsko-Pomorskiem. – Nie rozumiem, skąd się wzięły, skoro ja nie byłam w posiadaniu tych zdjęć. Nie miałam ich ani w telefonie, ani na żadnym nośniku.

Suski Twitter. Ewa Szarzyńska Instagram: „To nie są moje zdjęcia, nie mam takich w telefonie, nigdy podobnych nie robiłam”

Polityk PiS ma na swoim koncie kilka dziwnych wpisów. Jak czytamy, rzekomi hakerzy napisali, że polityk jest molestowany seksualnie przez kobietę. Dostał od niej też nagie fotografie.

Jak powiedziała portalowi tvp.info Ewa Szarzyńska, radna Porozumienia w Mogilnie, to nie są jej fotografie. Do tego, co się wydarzyło, odniosła się chwile po wybuchu afery. Działaczka w 2018 roku kandydowała z listy Prawica Ziemi Mogileńskiej. Ubiegała się też o fotel burmistrza tego miasta jako kandydatka niezależna z poparciem PiS i Porozumienia.

Przypuszczam, że ktoś włamał się na konto – stwierdziła działaczka. Twierdzi też, że w tym samym czasie przejęto jej konta zarówno na Twitterze oraz na Instagramie. Kobieta w rozmowie z tvp.info dodała, że będzie szukać sprawiedliwości.

ewa szarzyńska nago suski twitter instagram ewa sarzyńska mogilno nagie zdjęcia
Fot. Twitter (screen)

Działaczka rozmawiała również z dziennikarzami Gazety Wyborczej. – To są moje prywatne zdjęcia sprzed sześciu, siedmiu lat. Dawno temu miałam je w komórce. Nikomu ich nie pokazywałam, nigdzie ich nie udostępniałam – powiedziała.. – Jestem osobą publiczną, nigdy w życiu nie zamieszczałabym tego typu fotografii. Ktoś próbuje mnie skompromitować – dodała. O sprawie zamierza zawiadomić policję.

– Jestem roztrzęsiona i nie wiem, co mam robić – powiedziała „Wyborczej” działaczka. Jak czytamy, o pojawieniu się zdjęć w internecie powiedziała jej koleżanka. – Rano zadzwoniła do mnie z taką informacją. Oniemiałam (…).

Szarzyńska Suski. Konta polityków pod ostrzałem. Jak nie dać sobie ukraść konta w mediach społecznościowych?

Na Twitterze pojawiła się odpowiedź Szarzyńskiej, ale tego wpisu już nie ma, bo został usunięty. Napisała tam, że jeśli Suski nie skasuje zdjęć, ona opublikuje jego roznegliżowane fotografie. Media potwierdziły, że profil działaczki nie jest osobiście prowadzony przez kobietę.

To nie pierwszy raz, jak konto polityka (rzekomo) zostało ukradzione. Nie tak dawno na profilu minister Maląg na Facebooku pojawił się dziwny wpis na temat Strajku Kobiet. Chwilę później za pośrednictwem Twittera poinformowała, że jej konto zostało przejęte. Lista polityków, którym konta ukradziono, jest długa.

Przejęcie cudzego konta na Twitterze bywa bardzo łatwe. Wystarczy, że jego właściciel nie stosuje podstawowych zasad. Najczęściej do przejęcia konta dochodzi, gdy używamy słabego hasła.

1. Hasło banalne: 123456, qwerty, 666666, rok urodzenia, imię
2. Jednakowe hasło do wielu kont w social media. Hakerzy bardzo często zakupują paczki z kradzionymi hasłami na forach.
3. Właściciel konta padł ofiarą phishingu. Mówiąc w skrócie, sam podał swoje dane bo został oszukany przez np. nieprawdziwą stronę w sieci.

Bywają oczywiście bardziej wymyślne i wyrafinowane sposoby na to, aby przejąć konto polityka. Taki profil może być dla hackerów prawdziwym kąskiem.

Kim jest Marek Suski?

Suski to polski polityk. Był posłem na Sejm IV, V, VI, VII, VIII i obecnie IX kadencji. W latach 2017–2019 pełnił funkcję szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów. W wyborach w 2019 uzyskał mandat posła IX kadencji, otrzymując 69 141 głosów.

W listopadzie 2019 Marek Suski został wiceprzewodniczącym Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczącym Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz wiceprzewodniczącym Komisji Kultury i Środków Przekazu. Zakończył w związku z tym pełnienie funkcji rządowej. 22 lipca 2016 został wiceprzewodniczącym komisji śledczej ds. Amber Gold.

Źródło: TVP Info, Twitter, Gazeta.pl, o2, Wyborcza.pl, Onet

kawa bezkofeinowa lidl biedronka ziarnista mielona w ciazy

Kawa bezkofeinowa. Doskonały smak i aromat kawy przez cały dzień

500 plus tylko dla małżeństw dla zaszczepionych zmiany w programie 2021 wnioski nabór terminy

500 plus w 2021. Można stracić świadczenie! Idą zmiany w programie