w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Obostrzenia nie dla polityków? Premier i minister PRZYŁAPANI w galerii handlowej

Obostrzenia swoje, a politycy swoje. Obywatele trzymają się rozporządzeń i starają się dbać o własne zdrowie. Ta sytuacja pokazuje, że politycy i tak robią, co chcą.

obostrzenia politycy w galerii handlowej nowe restrykcje sylwester godzina policyjna
Fot. Expressen

Obostrzenia doskwierają wszystkim, ale – jak widać – są wyjątki. Premier z ministrem przyłapani! Odwiedzili centra handlowe mimo wydatnych przez samych siebie apeli oraz obowiązujących obostrzeń. Warto wspomnieć, że sytuacja epidemiologiczna wciąż nie jest łatwa, a to politycy przede wszystkim powinni dawać obywatelom przykład.

Premier z ministrem przyłapani w galerii handlowej. Co z obostrzeniami? Nowe obostrzenia

Politycy zostali zauważeni w galerii handlowej 20 grudnia. Widziano ich w sklepie z zegarkami. Chwilę wcześniej ci sami politycy apelowali na konferencji prasowej o rezygnację ze świątecznych zakupów.

To samo dotyczy ministra sprawiedliwości. Jego przyłapała 26 grudnia jedna ze stacji telewizyjnych. Podano, że widziano go podczas szukania „spóźnionego prezentu” w sklepie AGD również w galerii handlowej. Morgan Johansson do tory jednak tego nie skomentował.

Do tej skandalicznej sytuacji doszło w Szwecji w galerii GALERIAN w Sztokholmie. O sprawie doniosła m.in. gazeta „Expressen”. Premier Szwecji Stefan Löfven przyznał publicznie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że to, co zrobił, „było nieostrożne„. Jego zachowanie również nieudolnie starał się tłumaczyć rzecznik.

Sytuacja epidemiologiczna jest poważna, a w Polsce zakaz przemieszczania się

Szwecja przeżywa właśnie kolejną falę koronawirusa. Od 23 grudnia zmarło tam 205 osób. W sumie problem dotknął tam już ponad 428 tys. osób.

Co ciekawe, jeszcze 18 grudnia polityk apelował do Szwedów o rezygnację ze świątecznych zakupów tłumacząc, że sytuacja jest poważna. Zapowiadał też wówczas wprowadzenie kolejnych limitów odwiedzających galerie i parki handlowe. Padła propozycja całkowitego ich zamknięcia.

Miejmy nadzieję, że premier Szwecji znalazł pod choinkę coś na pocieszenie. Obywatele mogą się jednak nieco zdenerwować, a cena tych zakupów może być dla niego sporo wyższa. Szwecja była na początku epidemii stawiana za przykład radzenia sobie z kryzysem. Restrykcje wprowadzano tam dopiero jesienią. Centra handlowe były jednak i tak cały czas otwarte dla każdego.

Źródło: Polsat News, Twitter

pacjenci kolejki

Pacjenci wściekli na rząd. Ten planuje na łożyć na nich nowe kary pieniężne

jackowski luty marzec 2021 zamach dymisja koronawirus pis kaczynski

Jackowski przepowiada zamach i dymisję rządu. „Koszmar i lęk”