w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Lech Wałęsa znów szokuje. Ostre słowa na Facebooku. „Nie podoba się, to won!”

Były prezydent Lech Wałęsa co jakiś czas daje o sobie znać w sposób kontrowersyjny. Tym razem nazwał Polskę i Węgry „piąta kolumną” Unii Europejskiej.

wałęsa won
Fot. YouTube / Onet News

Były prezydent Lech Wałęsa co jakiś czas daje o sobie znać w sposób kontrowersyjny. Tym razem nazwał Polskę i Węgry „piąta kolumną” Unii Europejskiej.

Lech Wałęsa znów szokuje w internecie

Wałęsa tradycyjnie dzieli się swoimi mądrościami za pośrednictwem swojego oficjalnego kanału na portalu społecznościowych Facebook. Szokujący wpis, o którym mowa, opublikował na nim w dzisiaj. Była to odezwa pod tytułem: „Do działaczy Europejskich struktur„.

Były prezydent oczywiście na wstępie podkreślił swoje potężne zasługi w walce o „demokratyczną Europę„. Oznajmił jednak, że jest mocno zawiedziony.

Ludzie którzy dzięki temu zwycięstwu dostali się do możliwości budowania nowej Europy, nie nadążają do koniecznych rozwiązań. Nie można tolerować burzenia tej budowy Węgrom czy Polsce. (…) Nie podoba im się Unia no to WON ze struktur. Niech budują swoje pomysły, za swoje pieniądze – pisze Lech Wałęsa.

Polska i Węgry – piąta kolumna UE?

Wałęsa jednocześnie ostrzegł w swoim wpisie, że „wrogowie tej koncepcji Europy byli w strukturach Europejskich jako 5 kolumna„. Były prezydent stanowczo też domaga się zdecydowanych działań względem Polski i Węgier.

Trzeba w strukturach organizacji Europejskich doprowadzić do czytelnej równowagi praw z obowiązkami, wolności z odpowiedzialnością i o to proszę. To jest możliwe i to jest konieczne by nie pozwolić na zniszczenie wielkiego zwycięstwa Solidarności pod moim przewodem – zapowiedział Lech Wałęsa na Facebooku.

Won ze struktur!

Co jednak szokującego jest w tym wpisie? Ton wypowiedzi nie pozostawia złudzeń. Wałęsa stwierdza, że „nie można tolerować burzenia tej budowy Węgrom czy Polsce. Nie podoba im się taka Europa to WON. Nie podoba im się Unia no to WON ze struktur„.

Były prezydent zaleca też obu krajom, by za własne pieniądze budowały własne, nowe struktury. Jego zdaniem w Unii Europejskiej musi być zachowana równowaga obowiązków i praw krajów członkowskich. Na koniec ponownie podkreślił, że wszystko co dobre to efekt jego wielkiego zwycięstwa, jak i ruchu pod jego przewodem.

Źródło: Facebook

małoinwazyjne operacje kręgosłup szyjny neurochirurgia opinie forum

Małoinwazyjne operacje neurochirurgiczne kręgosłupa – charakterystyka

jedzenie szpitale pleśń

STRASZNE! Pacjent szpitala w Olsztynie dostał na śniadanie paskudztwo