w ,

STRASZNE! Pacjent szpitala w Olsztynie dostał na śniadanie paskudztwo

Szpital w Olsztynie zaoferował pacjentowi na śniadanie prawdziwy rarytas. Postanowił on podzielić się zdjęciem posiłku z… internautami.

jedzenie szpitale pleśń
Fot. Facebook / Spotted: Olsztyn

Szpitalne jedzenie może nas zaskoczyć. Szpital w Olsztynie zaoferował pacjentowi na śniadanie prawdziwy rarytas. Postanowił on podzielić się zdjęciem posiłku z… internautami.

Szpitalne jedzenie. Czym nas karmią?

Serdecznie nie pozdrawiam Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie oraz firmy z Biskupca, która jest odpowiedzialna za posiłki pacjentów. Dzisiaj na śniadanie zaserwowali pacjentom spleśniały chleb – napisał do administracji profilu Spotted: Olsztyn internauta. Profil zamieścił nadesłane zdjęcie.

Pacjent jednego z olsztyńskich szpitali dostał do zjedzenia całkiem spleśniały chleb. Zdjęcie umieścił na portalu społecznościowym Facebook. Kto śledzi Internet, ten wie, że takie sytuacje w naszych szpitalach wciąż mają miejsce. Niektóre z posiłków powodują, że chce się z pewnością jedynie wymiotować.

POLECAMY:
DRASTYCZNE. Podejrzani o koronawirusa wyciągani siłą z domów

Takich przypadków jest więcej

Godnym uwagi jest fakt, że w mediach społecznościowych szpitalne jedzenie robi furorę. I to nie tylko zielony nalot na pieczywie. Dużo więcej odrażających przykładów tego, czym karmią nasz placówki ochrony zdrowia, możemy zobaczyć np. odwiedzając na Facebooku profil POSIŁKI W SZPITALACH. Bywa, że personel szpitala ma duże poczucie humoru.

Profil zalany jest zdjęciami nadesłanymi przez pacjentów czy ich rodziny. Bez wątpienia pokazują, jak wygląda jedzenie w szpitalnych placówkach na terenie całej Polski. Czasem komuś z pewnością trafi obiad z prawdziwego zdarzenia, ale wydaje się, że to wyjątek.

Nie umieją karmić, chcą walczyć z koronawirusem

Oglądając takie fotografie warto zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście jesteśmy gotowi na obronę przed koronawirusem? Jaki jest rzeczywisty stan szpitali, skoro karmią pacjentów starym jedzeniem? W jaki sposób dochodzić w takich warunkach do zdrowia?

POLECAMY:
Janusze biznesu w natarciu. Kosmicznie drogie "maski na koronawirusa"

Pod postem posypała się – co nie dziwi – spora ilość mało pozytywnych komentarzy. „Posiłki w polskich szpitalach to ogólnie tragedia 🤒🙈”; „Mówią że są gotowi na coronawirusa a nawet nie są gotowi na śniadania 👋”; „Normalnie szkoda gadać i pisać 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ciekawe co by było jakby osadzony w zakładzie karnym dostałby taki posiłek? 🤔🤔 W szpitalu mogą truć pacjentów ale więźniowie muszą mieć luksusy.

Źródło: Facebook / Spotted: Olsztyn, Eska.pl

wałęsa won

Lech Wałęsa znów szokuje. „Nie podoba się, to won!”

lech wałęsa operacja serca rozrusznik nekrolog facebook życiorys

Lech Wałęsa będzie operowany? Niepokojące doniesienia. „Mogę umierać”