w ,

STRASZNE! Pacjent szpitala w Olsztynie dostał na śniadanie paskudztwo

Szpital w Olsztynie zaoferował pacjentowi na śniadanie prawdziwy rarytas. Postanowił on podzielić się zdjęciem posiłku z… internautami.

jedzenie szpitale pleśń
Fot. Facebook / Spotted: Olsztyn

Szpitalne jedzenie może nas zaskoczyć. Szpital w Olsztynie zaoferował pacjentowi na śniadanie prawdziwy rarytas. Postanowił on podzielić się zdjęciem posiłku z… internautami.

Szpitalne jedzenie. Czym nas karmią?

Serdecznie nie pozdrawiam Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie oraz firmy z Biskupca, która jest odpowiedzialna za posiłki pacjentów. Dzisiaj na śniadanie zaserwowali pacjentom spleśniały chleb – napisał do administracji profilu Spotted: Olsztyn internauta. Profil zamieścił nadesłane zdjęcie.

Pacjent jednego z olsztyńskich szpitali dostał do zjedzenia całkiem spleśniały chleb. Zdjęcie umieścił na portalu społecznościowym Facebook. Kto śledzi Internet, ten wie, że takie sytuacje w naszych szpitalach wciąż mają miejsce. Niektóre z posiłków powodują, że chce się z pewnością jedynie wymiotować.

POLECAMY:
DRASTYCZNE. Podejrzani o koronawirusa wyciągani siłą z domów

Takich przypadków jest więcej

Godnym uwagi jest fakt, że w mediach społecznościowych szpitalne jedzenie robi furorę. I to nie tylko zielony nalot na pieczywie. Dużo więcej odrażających przykładów tego, czym karmią nasz placówki ochrony zdrowia, możemy zobaczyć np. odwiedzając na Facebooku profil POSIŁKI W SZPITALACH. Bywa, że personel szpitala ma duże poczucie humoru.

Profil zalany jest zdjęciami nadesłanymi przez pacjentów czy ich rodziny. Bez wątpienia pokazują, jak wygląda jedzenie w szpitalnych placówkach na terenie całej Polski. Czasem komuś z pewnością trafi obiad z prawdziwego zdarzenia, ale wydaje się, że to wyjątek.

Nie umieją karmić, chcą walczyć z koronawirusem

Oglądając takie fotografie warto zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście jesteśmy gotowi na obronę przed koronawirusem? Jaki jest rzeczywisty stan szpitali, skoro karmią pacjentów starym jedzeniem? W jaki sposób dochodzić w takich warunkach do zdrowia?

POLECAMY:
Janusze biznesu w natarciu. Kosmicznie drogie "maski na koronawirusa"

Pod postem posypała się – co nie dziwi – spora ilość mało pozytywnych komentarzy. „Posiłki w polskich szpitalach to ogólnie tragedia 🤒🙈”; „Mówią że są gotowi na coronawirusa a nawet nie są gotowi na śniadania 👋”; „Normalnie szkoda gadać i pisać 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ciekawe co by było jakby osadzony w zakładzie karnym dostałby taki posiłek? 🤔🤔 W szpitalu mogą truć pacjentów ale więźniowie muszą mieć luksusy.

Źródło: Facebook / Spotted: Olsztyn, Eska.pl

wałęsa won

Lech Wałęsa znów szokuje. Ostre słowa na Facebooku. „Nie podoba się, to won!”

lech wałęsa operacja serca rozrusznik nekrolog facebook życiorys

Lech Wałęsa będzie operowany? Niepokojące doniesienia. „Mogę umierać”