w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Mateusz Morawiecki. Dramatyczna wiadomość. „Wyrazy współczucia”

Mateusz Morawiecki zamieścił na Twitterze smutny wpis. Przekazał wyrazy współczucia i kondolencje, ale też chęć wsparcia.

Mateusz Morawiecki premier wypadek górnicy Mysłowice-Wesoła
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera (screen)

Mateusz Morawiecki odniósł się na swoim oficjalnym profilu na Twitterze do dramatycznego zdarzenia, do jakiego doszło w ostatni czwartek (4 marca).

Mateusz Morawiecki przekazał tragiczną wiadomość. Są kondolencje

Do zdarzenia tragicznego w skutkach doszło w podziemnym wyrobisku kopalni Mysłowice-Wesoła. premier Mateusz Morawiecki złożył wyrazy współczucia bliskim górników i zapewnił o gotowości wsparcia.

Wszystkie przyczyny tragicznego zdarzenia muszą zostać wyjaśnione. wypadku wyjaśnia nadzór górniczy, sprawę zbada też prokuratura. Na Twitterze premier Mateusz Morawiecki złożył bliskim ofiar najszczersze wyrazy współczucia.

Rodzinie oraz Bliskim Ofiar składam najszczersze wyrazy współczucia oraz zapewniam o wszelkim możliwym wsparciu – napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Ofiarami tego tragicznego zdarzenia są bardzo doświadczeni górnicy w wieku około 50 i 33 lata. Pracowali w zawodzie bardzo długo. Jeden z nich ponad 30 lat, drugi 11.

Dwaj górnicy wyszli o własnych siłach. Z medialnych doniesień wynika, że w trakcie transportu do szpitali byli w pełni przytomni. Zajmą się teraz nimi lekarze w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu i w Katowicach-Ochojcu.

Okoliczności wypadku badają eksperci

Przyczyny i okoliczności dramatycznego zdarzenia wyjaśniają obecnie eksperci z Okręgowego Urzędu Górniczego w Katowicach. Do sprawy włączyła się również prokuratura, która ma za zadanie sprawdzić ewentualne zaniedbania czy też naruszenia przepisów.

Prowadzone postępowanie ma wyjaśnić, czy prace były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami i czy prowadzono dokumentację.

Źródło: Twitter, Interia Fakty

szczepienia astra zeneca zakrzepica wycofana niska skuteczność nop śmierć odczyny poszczepienne

Szczepienia w Polsce zostaną zawieszone? „Skąd mieliśmy wiedzieć?”

izabella krzan hejt pytanie na śniadanie koło fortuny życie prywatne wzrost wiek dzieci partner mąż instagram

Izabella Krzan zaniepokoiła swoich fanów. „To jest najbardziej bolesne”