w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Szczepienia w Polsce zostaną zawieszone? „Skąd mieliśmy wiedzieć?”

Chaos wokół całego programu szczepień i kolejne problemy z dostawami i bezpieczeństwem pacjentów powodują, że politycy rozważają konieczność zawieszenia całego procesu.

szczepienia astra zeneca zakrzepica wycofana niska skuteczność nop śmierć odczyny poszczepienne

Szczepienia przeciw COVID-19 w Polsce zostaną wstrzymane? Tego chcą niektórzy politycy prawicy. Przyczyną ma być totalny chaos, jaki obserwujemy wokół procesu szczepień. Problemem są też rosnące obawy o skuteczność preparatów oraz bezpieczeństwo pacjentów.

Zakrzepica objawy. Szczepienia zostaną wstrzymane? „Skąd mieliśmy wiedzieć?”

Chaos wokół całego programu szczepień i kolejne problemy z dostawami i bezpieczeństwem pacjentów powodują, że politycy rozważają konieczność zawieszenia procesu. W dodatku kolejne kraje wycofują się ze szczepienia preparatem firmy AstraZeneca. Powodem są silne odczyny poszczepienne i zgony.

Burza wokół szczepionki AstraZeneca trwa od dawna, bo wszystko wskazuje na to, że preparat ma dużo niższą skuteczność. W dodatku nie powinni go przyjmować seniorzy. Kolejna osoba – młoda kobieta – zmarła też w Bułgarii po przyjęciu szczepionki.

AstraZeneca zakrzepy. Szczepionka wycofana w wielu krajach. „Efekt paniki”

AstraZeneca nie zaszczepią się już osoby z Austrii, Danii, Estonii, na Litwie i Łotwie, w Norwegii, Włoszech i Luksemburgu, a nawet w dalekiej Tajlandii. W niektórych krajach (np. Hiszpania) preparat dostaną tylko wybrani.

Szczepienia wstrzymano w wielu krajach. Wszystko przez kolejne doniesienia o niebezpieczeństwie wystąpienia zakrzepów krwi u osób zaszczepionych. Przez to kilkudziesięciu pacjentów już odeszło z tego świata. Do akcji wkroczyła już nawet zaniepokojona Europejska Agencja Leków.

Wstrzymania szczepień preparatem wspomnianej firmy chcą m.in. posłowie Konfederacji. Mateusz Morawiecki miał być już przez nich proszony o zdecydowaną reakcję w celu ochrony zdrowia obywateli.

Konfederacja chce wstrzymania szczepień AstraZenecą. „Do czasu wyjaśnienia chcemy wstrzymania szczepień tą szczepionką”

Jak zwykle, gdy państwo podejmuje jakieś działania, to nie czuje się odpowiedzialne za konsekwencje. Państwo owszem, chętnie karze tych, którzy nie słuchają jego wymysłów, ale gdy okazuje się, że te wymysły komuś zaszkodziły, to mówi „skąd mieliśmy wiedzieć”, „to nie nasza wina” – stwierdził poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

Rząd pozostaje głuchy na te apele i przekonuje, że w Polsce nie odnotowano żadnego przypadku śmierci spowodowanej zakrzepami po podaniu szczepionki. Szczepienia będą zatem kontynuowane. Sam producent stwierdził też, że NOP odnotowuje się na poziomie dopuszczalnym dla tego typu preparatów i że jest on całkowicie bezpieczny.

mateusz morawiecki dymisja premiera premier odchodzi z rządu daniel obajtek kaczyński człowiek wolności

Mateusz Morawiecki odchodzi z rządu? „Szuka pracy za granicą i…”

Mateusz Morawiecki premier wypadek górnicy Mysłowice-Wesoła

Mateusz Morawiecki. Dramatyczna wiadomość. „Wyrazy współczucia”