w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Andrzej Piaseczny pod tlenem. Z trudem łapie oddech. Jest nagranie ze szpitala

Piosenkarz przebywa w szpitalu, gdzie walczy z koronawirusem. Jest podpięty pod aparaturę tlenową. Pojawiło się nagranie ze szpitalnego oddziału.

andrzej piaseczny koronawirus pod tlenem nagranie ze szpitala instagram
Piosenkarz potrzebował tlenu. Niech to będzie przestroga dla innych. Fot. Instagram / Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny przebywa w szpitalu, gdzie od kilku dni ostro walczy z koronawirusem. Jest podpięty pod aparaturę tlenową. Pojawiło się nagranie ze szpitalnego oddziału. Jaki jest stan zdrowia artysty?

Andrzej Piaseczny i koronawirus. Artysta leży pod tlenem

Piosenkarz trafił do szpitala jakiś czas temu. Infekcja koronawirusem przebiega u niego dość ciężko już ponad 10 dni. Aktualnie Piaseczny leży pod tlenem. Ujawnił, że po tylu dniach chorowania i braku efektów leczenia w końcu wylądował w szpitalu.

Myślałem, że przejdę to spacerkiem. Ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj – ujawnił Andrzej Piaseczny na opublikowanym właśnie nagraniu prosto ze szpitalnego oddziału. Film zobaczyli już fani piosenkarza na jego oficjalnym kanale Facebooku.

Obecnie artysta jest poddany tlenoterapii. Choroba przebiega niezbyt lekko, a dotychczasowe leczenie nie dawało efektów. Co jeszcze powiedział piosenkarz swoim fanom? Zobacz nagranie poniżej. Oni również zareagowali na tę fatalną wiadomość.

Zdrowia Panie Andrzeju! Teraz to jest najważniejsze! Pozdrawiam serdecznie – napisała pod filmem jedna z fanek. – Szybkiego powrotu do pełni zdrowia i sił ❤️. Całym sercem z Panem – napisała inna.

„Bardzo przepraszam wszystkich. (…) Wolałbym się w ogóle nie pokazywać”

Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy mają w nosie, co z nami może się wydarzyć – mówi z trudem na nagraniu Piaseczny. Wyraźnie widać, że złapanie oddechu jest dla niego trudne.

POLECAMY:
Smutny dzień dla świata muzyki. Koronawirus zabił kolejnego artystę

Stan jego zdrowia jest poważny. Dlatego też postanowił za pomocą mediów społecznościowych zaapelować do fanów o rozsądek. Nadal bowiem wielu Polaków bagatelizuje problem.

Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się proszę zasad bezpieczeństwa i higieny – powiedział na koniec Piaseczny. Wokalista złożył też podziękowania dla tych wszystkich, którzy w szpitalu poświęcają całe siły i środki, aby mu pomóc.

Koronawirus nie odpuszcza. Dramatyczne dane z Polski. Kolejny lockdown. Służba zdrowia na granicy wydolności

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę 17 marca o kolejnych 25 052 przypadkach zakażenia koronawirusem. Również w ostatniej dobie 453 chorych na COVID-19 zmarło. Sytuacja jest na tyle poważna, że Adam Niedzielski zdecydował. Całkowity lockdown w całej Polsce będzie obowiązywał od 20 marca. Służba Zdrowia jest już na granicy wydolności.

Źródło: Facebook

jasnowidz jackowski sznur karetek epidemia koronawirus brak miejsc w szpitalach druga fala epidemii

Jackowski o karetkach pod szpitalami. „To wszystko runie. Premier uruchomi wojsko…”

zbigniew hołdys twitter żona wykształcenie perfect utwory młody pis polityka kaczyński

Zbigniew Hołdys nie wytrzymał. Padły wulgaryzmy. „Kur**two”