w , ,

HAHAHA!HAHAHA!

Rząd ogłosił oficjalną datę końca epidemii w Polsce. „Decyzja jest już przekonsultowana”

To już oficjalnie potwierdzona wiadomość. Adam Niedzielski podał datę końca epidemii i obostrzeń w Polsce. Sęk w tym, że obywatele nawet nie wiedzą, że jeszcze jakieś obowiązują.

nowe obostrzenia od 24 lutego konferencja ministrza zdrowia lockdown wjazd do polski z niemiec konferencja premiera 24.02
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera (screen)

Adam Niedzielski, urzędujący minister zdrowia, będzie mógł – podobnie jak wszyscy Polacy – odetchnąć z ulgą. Już wkrótce nastąpi oficjalny koniec epidemii koronawirusa w naszym kraju.

Minister Zdrowia kończy epidemię. Podał oficjalną datę

Szef resortu zdrowia ma przed sobą okres odpoczynku. W końcu nikt nie będzie mu zawracał głowy koronawirusem i epidemią, z którą nasz rząd poradził sobie średnio. Teraz Niedzielski będzie miał czas na zajęcie się innymi, również ważnymi sprawami.

Polacy i tak po swojej stronie znieśli obostrzenia, bo mimo obowiązku noszenia maseczek w wielu miejscach i tak nikt tego nie robi. Utrzymywanie restrykcji nie ma już w zasadzie żadnego sensu, bo jest fikcją.

Adam Niedzielski i rada ekspertów, która mu doradza w kwestii epidemii, nie mogą ogłosić zwycięstwa. Wirus odpuścił, bo tak miało być i nie jest to zasługa rządu. Mimo wszystko data oficjalnego końca zarazy w Polsce cieszy wszystkich.

Koniec epidemii w Polsce. Kiedy?

Stan epidemii na terenie całego kraju wprowadzono 2 lata temu, a dokładnie 20 marca 2020 roku. Od tamtej pory wprowadzano szereg lockdownów i obostrzeń, które spowodowały kłopoty gospodarcze i upadek wielu firm. Wirus odpuścił, ale jego skutki odczuwać będziemy jeszcze latami.

W połowie maja zniesiony zostanie stan epidemii w Polsce, pozostanie stan zagrożenia epidemicznego. Decyzja jest już przekonsultowana na różnych poziomach administracji, dokonaliśmy analizy prawnej – stwierdził w rozmowie z mediami minister zdrowia Adam Niedzielski.

parada zwycięstwa moskwa 2022 1945

Władimir Putin ujawnił swój żałosny plan na 9 maja. Takiego cyrku chyba jeszcze nie było

fregata typu petrel makarov okręt rosji

Ukraińcy zniszczyli kolejny wielki rosyjski okręt. To fregata Admirał Makarow