w ,

Sprzątanie i dezynfekcja biur. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników

Każdy przedsiębiorca powinien pamiętać o tym, by w obecnych czasach zadbać o higienę w przestrzeniach, w których przebywają jego pracownicy.

sprzątanie dezynfekcja pomieszczeń covid-19 koronawirus procedura

W dobie epidemii COVID-19 szczególne znaczenie ma właściwa higiena. Właśnie dlatego każdy przedsiębiorca powinien pamiętać o tym, by zadbać o nią również w przestrzeniach, w których przebywają jego pracownicy. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy firm sprzątających pozwala na uzyskanie maksymalnego bezpieczeństwa dla redukcji ryzyka infekcji.

Czyste biuro jest najlepszą wizytówką

Uporządkowane, lśniące czystością, po prosty atrakcyjne dla oczu, ale również bezpieczne – czyste biuro to wizytówka firmy. Aby zadbać o porządek i higienę, najlepiej skorzystać z profesjonalnych usług firm sprzątających, które oferują swoim klientom profesjonalną i pełną obsługę.

Przedsiębiorcom poszukującym partnera jak firma sprzątająca Gliwice mogą zaoferować dostęp do rozbudowanej gamy ofert. Aby wybrać odpowiednią firmę, warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z jej ofertą oraz na sprawdzenie referencji i opinii. Dzięki temu można wybrać usługi na najwyższym poziomie.

Kompleksowe sprzątanie biur – zakres usług

Firmy sprzątające biura oferują swoim klientom dostęp do pełnej gamy usług skoncentrowanych na szybkim i skutecznym usuwaniu zanieczyszczeń oraz codziennym porządkowaniu przestrzeni.

Zakres usług firmy sprzątającej najlepiej dopasować indywidualnie do swoich wymagań w tej dziedzinie. Można zlecać je w formie stałego harmonogramu, ale również na życzenie, gdy pojawia się taka konieczność.

Wybrany zakres usług sprzątania dla biur:

  • ścieranie kurzu
  • porządkowanie
  • odkurzanie i mycie podłóg
  • sprzątanie pomieszczeń socjalnych, kuchni, łazienek
  • uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych jak papiery, mydła
  • pranie wykładzin, tapicerek
  • mycie okien i przeszkleń
  • dezynfekcja

Dezynfekcja biur – kiedy jest konieczna?

Aktualnie coraz więcej firm poza standardowym usługami sprzątania zleca również dezynfekcję biura. Profesjonalnie wykonana dezynfekcja pozwala na usunięcie drobnoustrojów jak wirusy, bakterie oraz grzyby, a tym samym poprawia bezpieczeństwo osób korzystających ze wspólnej przestrzeni.

Dezynfekcja powinna być prowadzona systematycznie, aby zredukować ryzyko infekcji. Ma ona szczególne znaczenie w przypadku powierzchni jak klamki, włączniki, blaty, ale również w pomieszczeniach socjalnych, kuchniach i łazienkach. Stosowane są wtedy odpowiednie środki dezynfekcyjne działające powierzchniowo.

Poza tym, gdy pojawia się taka konieczność, można wykonać kompleksową dezynfekcję biura, na przykład przez ozonowanie lub zastosowanie lamp UV. Jest to wskazane wtedy, gdy w biurze przebywała osoba zakażona.

przywileje dla zaszczepionych na covid w polsce gov na koronawirusa

Antyszczepionkowcy wystraszyli rząd! Chodzi o przywileje dla zaszczepionych

pogrzeb podczas epidemii koronawirusa

SMUTNE Pogrzeb 13-latka w dobie wirusa. Matka oglądała online