w

Białystok. Pies zemdlał w aucie. Mundurowi uratowali go w ostatniej chwili

Funkcjonariusze bez zastanowienia wybili w aucie szybę i uwolnili uwięzionego, wystraszonego zwierzaka.

białystok pies w aucie policja straż miejsca
Fot. Policja Białystok

Białostocka policja spisała się na medal. Policjant ręka w rękę ze strażnikiem miejskim uratowali psa pozostawionego w zamkniętym samochodzie. Funkcjonariusze bez zastanowienia wybili w aucie szybę i uwolnili uwięzionego, wystraszonego zwierzaka.

Białystok. Policjant i strażnik miejski uratowali psa

Gdzie była w tym czasie właścicielka czworonoga? Okazało się, że przez około 2 godziny spędziła czas na umówionej wizycie. Dyżurny białostockiej komendy odebrał zgłoszenie o stojącym w centrum miasta aucie. Był w nim zamknięty piesek.

Policjant i pełniący z nim służbę funkcjonariusz Straży Miejskiej natychmiast ruszyli mu na pomoc. Problemem było to, że samochód stał w wybitnie nasłonecznionym miejscu. Pies męczył się i wydawał dźwięki, które wskazywały na to, że mocno cierpi.

Zwierzę straciło przytomność

Funkcjonariusze nie byli w stanie szybko ustalić, do kogo należy auto. Pies w tym czasie osunął się na podłogę auta i przestał reagować na mundurowych. Ci nie mieli wyjścia. Wybili pałką szybę i wyciągnęli psa z nagrzanego pojazdu oraz napoili go.

POLECAMY:
Pies wskoczył na karetkę pogotowia, po tym, jak jego właściciel zasłabł

Właścicielka samochodu i psa pojawiła się na miejscu zdarzenia dopiero po kilkudziesięciu minutach. Tłumaczyła się tym, że zaplanowana wizyta w pobliżu parkingu mocno się przedłużyła. Okoliczności całego zajścia bada teraz policja.

Niewykluczone, że kobieta poniesie odpowiedzialność za brak wyobraźni.

Źródło: bialystok.policja.gov.pl

donald tusk powrót do polityki był premier szef epp forum ibris marcin duma

Donald Tusk będzie wściekły! Takiego obrotu spraw się nie spodziewał

choroba alzheimera jak opiekować się chorym sposoby metody porady

Jak opiekować się nad osobą z chorobą Alzheimera?