w ,

Niepokojące zdjęcie Kazika. KULT odwołuje koncerty! „Walka trwa…”

Lider zespołu KULT pokazał niepokojące zdjęcie. Zespół odwołuje wszystkie zaplanowane koncerty. Jaki jest stan zdrowia lidera grupy?

kult kazik koronawirus maska tlenowa facebook odwołane koncerty
Lider zespołu Kult musi na moment przerwać koncertowanie. fot: Piotr Bieniecki / www.fototeo.pl licencja: CC BY-SA 4.0) / FB / kult

Miłośnicy twórczości zespołu Kult oraz jego lidera – Kazika Staszewskiego – będą tą informacją załamani. Koncertów póki co nie będzie, bo zostały odwołane. Powodem jest stan zdrowia lidera grupy. Zdjęcie artysty w masce tlenowej zaniepokoiło fanów.

Kazik odwołuje koncerty. „Walka trwa”

Zespół KULT wydał oświadczenie informujące o przełożeniu terminów wszystkich zaplanowanych koncertów. Powodem jest zły stan zdrowia lidera grupy, Kazika Staszewskiego. Zdjęcie ujawnione na oficjalnym profilu na Facebooku pokazuje, że przerwa w karierze może potrwać nieco dłużej.

Bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji. Jednak niestety z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze – napisano na Facebooku KULTU.

Lider KULTu w masce tlenowej? „Panie Kaziu, pan się nie boi”

Zaledwie jeden dzień po publikacji oświadczenia, na tej samej stronie pojawiło się zdjęcie Kazika w masce tlenowej. Szybko jednak okazało się (co też zauważyli internauci), że to nebulizator z pojemnikiem na sól fizjologiczną lub wziewny steryd.

Fani Kazika natychmiast pospieszyli ze słowami otuchy. „Panie Kaziu, pan się nie boi – służba zdrowia za panem stoi„; „Przecież to jest zwykły nebulizator… z pojemniczkiem na dole na sól fizjologiczną, albo np. wziewny steryd… Leczę tak dziecku każdy katar„; „Trzymaj się. Wczoraj dałeś czadu mimo choroby. Dzięki” – pisali internauci pod fotografią. W momencie pisania tego tekstu komentarzy było już ponad 2 tysiące.

Przy okazji publikacji zdjęcia pojawiła się cała masa komentarzy przypominających, że jeszcze tydzień temu Kazik twierdził, iż nie będzie częścią koncertów, na które będą wpuszczane tylko osoby zaszczepione. Wygląda jednak na to, że artysta nie ma koronawirusa.

Źródło: Fakt, Twitter

wypadek drogo błędy jakich nie popełniać ubezpieczenie oc odszkodowanie kancelaria prawna

4 najczęstsze błędy poszkodowanych w wypadkach drogowych

jackowski euro 2020 zamach barcelona najnowsze wizje jakie będzie lato

Będzie zamach podczas EURO 2020? Jasnowidz wskazał, w jakim mieście