w ,

Będzie zamach podczas EURO 2020? Jasnowidz wskazał, w jakim mieście

Czy podczas Mistrzostw Europy wydarzy się coś tragicznego w skutkach? Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego nie napawa optymizmem.

jackowski euro 2020 zamach barcelona najnowsze wizje jakie będzie lato
Fot. YouTube / screen

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa, podczas ostatniej transmisji swoich wizji na YouTube podzielił się niepokojącą informacją. Jego zdaniem w trakcie trwających Mistrzostw Europy EURO 2020 wydarzy się coś złego. Wskazał też konkretne miejsce w którym „coś ma się wydarzyć„.

Krzysztof Jackowski o Euro 2020. Czy będzie zamach?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie transmituje swoje wizje na portalu YouTube i ma wielką rzeszę fanów. Zaniepokoiła ich jednak jedna z ostatnich wizji dotycząca EURO 2020. Impreza ledwo co się rozpoczęła, a jasnowidz już zapowiada, że wydarzy się coś niepokojącego.

Wizjoner w szczególności skupił się na jednym mieście w Europie, w którym w trakcie trwania imprezy sportowej ma dojść do czegoś złego.

Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie – przyznał z niepokojem jasnowidz.

Rok 2021 nie będzie dla nas dobry

To nie będzie dobry rok. Przeraża mnie to, co mi się kojarzyło od paru lat w moich wizjach. Tłumaczyłem w ubiegłym roku, że już rok 2019 będzie ostatnim w miarę normalnym rokiem na świecie. Od 2014 roku jest film, gdzie powiedziałem, że krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać. Mamy dziwny czas i uważam, że jest to początek czegoś, co można nazwać wojną – powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Jeśli chodzi jednak o EURO 2020, wizjoner jeszcze nie tak dawno miał pozytywne odczucia.

POLECAMY:
Krzysztof Jackowski krytykuje znoszenie obostrzeń. "Obym się mylił, ale..."

Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne, jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami, będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany – przyznał w trakcie wizji Jackowski.

Źródło: YouTube

kult kazik koronawirus maska tlenowa facebook odwołane koncerty

Niepokojące zdjęcie Kazika. KULT odwołuje koncerty! „Walka trwa…”

kaczyński 2022 przedterminowe wybory odejście z rządu prezesa pis

Kaczyński odejdzie z rządu! Ujawniono datę przedterminowych wyborów