w ,

Ciekawe seriale na Netflix. Co warto obejrzeć?

Na Netflixie jest wiele różnych produkcji. Niektóre są produkcjami własnymi platformy, inne dodawane na licencję. Oznacza to, że biblioteka Netflixa co i rusz się powiększa.

netflix seriale 2021 co warto obejrzeć lista

Jak więc wybrać coś dla siebie? Stworzyliśmy krótką listę, naszym zdaniem, seriali dostępnych na Netflix. W komentarzu koniecznie podzielcie się z nami, które z nich się wam podobały albo podzielcie się waszymi ulubionymi produkcjami serialowymi z platformy streamingowej Netflix.

Sex Education

Otis to jedynak, syn dwóch terapeutów seksualnych – Jean i Remiego. Rozwód rodziców sprawił, że chłopak jest wychowywany przez matkę. W związku z tym, że kobieta w ich domu prowadzi sesje terapeutyczne Otis przysłuchuje się temu i zbiera doświadczenie.

Następnie wraz z Maeve zakłada w szkole poradnię seksuologiczną dla uczniów, gdzie za pewną opłatą udziela im rad dotyczących ich intymnych problemów. Czy ten biznes zbliży ich do siebie?

Gambit królowej

Gambit królowej” to serial, który opowiada o młodej dziewczynie, która trafia do sierocińca w stanie Kentucky. Beth niespodziewanie odkrywa swój niezwykły talent do szachów. Dziewczyna chce zostać mistrzem w tej dyscyplinie. Jednak po drodze czekają ją różne trudności, w tym jej uzależnienie od leków. Mimo to dziewczynka nie poddaje się i dąży do postawionego sobie celu.

Emily w Paryżu

Emily to dwudziestoparoletnia kobieta. Pracuje jako dyrektorka działu marketingu w jednej z firm z Chicago. Jednak niespodziewanie dostaje propozycję pracy w Paryżu. Emily zostawia swoje dotychczasowe życie i przenosi się do Paryża.

Kobieta ma za zadanie opracować strategię marketingową luksusowej francuskiej firmie, którą przejęła jej poprzednia firma. Czeka ją nie lada wyzwanie. Ale młoda kobieta szybko zyskuje sympatię współpracowników. Emily relacjonuje swoje życie we Francji na profilu w mediach społecznościowych, zdobywa tam wielu obserwujących.

Jej nowa rzeczywistość jest pełna przygód i różnych wyzwań. Emily ma szansę na zyskanie nowych przyjaźni i odnalezienie miłości.

POLECAMY:
Platformy VOD z rekordowymi wzrostami. Rośnie liczba widzów w Polsce

Locke & Key

Tyler, Kinsey i Bode to rodzeństwo. Po śmierci ich ojca, wdowa wraz z dziećmi postanawia wrócić do rodzinnego domu – Keyhouse. Jednak to nie jest zwykły dom, ponieważ jest on pełny magicznych kluczy. Rodzeństwo zaczyna kolekcjonować tajemnicze klucze, bo uważają że mogą mieć one związek ze śmiercią ich ojca.

Każdy klucz ma unikalną moc. Gdy odkrywają kolejne klucze i ich tajną moc nieoczekiwanie budzą demona, który chce mieć klucze na wyłączność. Czy rodzinie grozi niebezpieczeństwo? Jak potoczą się ich losy?

międzynarodowy transport zmarłego cennik przepisy

Międzynarodowy transport zmarłego – jak sobie z tym poradzić?

szczepionka mrna co to jest bezpieczeństwo pfizer moderna

Twórca szczepionek mRNA na COVID zniknął z Wikipedii