w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Twórca szczepionek mRNA na COVID zniknął z Wikipedii

Naukowiec ostrzegał przed masowym podawaniem szczepionek, głównie młodym ludziom. Za to usunięto go z artykułów naukowych oraz z Wikipedii.

szczepionka mrna co to jest bezpieczeństwo pfizer moderna

Twórca stosowanej w szczepionkach przeciw COVID-19 technologii (mRNA) został usunięty z Wikipedii. Jako powód podano jego nastawienie do masowych szczepień. Sam twórca preparatów ostrzegał publicznie przed podawaniem szczepionek młodym ludziom.

Twórca technologii mRNA Dr Robert Malone ocenzurowany. Zniknął z sieci

Dr Robert Malone nie pokazuje się już w Wikipedii jako wynalazca technologii mRNA, z którą mamy do czynienia w szczepionkach przeciw koronawirusowi. Wszelkie ślady na jego temat zostały po prostu wyczyszczone. Powód jest zaskakujący. Poszło o to, że Malone oficjalnie przestrzegał przed preparatami, które sam wymyślił.

Naukowiec dokonał odkrycia już w roku 1988. Potem wynalazł szczepionki mRNA, nad którymi badania trwały kolejne lata. Epidemia koronawirusa spowodowała jednak, że dopiero teraz użyto ich po raz pierwszy.

10 czerwca 2021 r. dr Malone zaczął publicznie wyrażać swoje obawy co do bezpieczeństwa stosowania szczepionek Pfizer-BioNTech i Moderna przeciwko chorobie COVID-19. To właśnie te preparaty wykorzystują technologię mRNA.

Szczepionki na COVID-19 a bezpieczeństwo. Brak analizy korzyści i ryzyka

Co mówił naukowiec? Przede wszystkim wyrażał zaniepokojenie, że przyjęcie szczepionek może negatywnie wpłynąć na cały układ odpornościowy człowieka. Wszystko przez użyte w tej technologii tzw. białko kolca, które są „biologicznie aktywne i mogą przemieszczać się z miejsca wstrzyknięcia i powodować zdarzenia niepożądane„. Rozmowa z dr Malone trwała 3 godziny i została upubliczniona na YouTube. Serwis bardzo szybko nagranie usunął.

Kilka dni później w stacji Fox News dr Malone ponownie ostrzegał przed używaniem preparatów. Wynalazca mRNA stwierdził bowiem, że nadal – mimo badań – brakuje wyczerpujących informacji, w oparciu o które można wziąć odpowiedzialność za podawanie szczepionek ludziom na tak masową skalę.

Korzyści prawdopodobnie nie przewyższają ryzyka w tej grupie. Niestety, analiza ryzyka i korzyści nie jest wykonywana – mówił naukowiec. Dziś poinformowano, że po tych oświadczeniach postanowiono usunąć nazwisko twórcy mRNA z Wikipedii. Z artykułu dotyczącego szczepionek mRNA usunięto całkowicie jego nazwisko, a umieszczono nazwisko współpracownika, który jest zwolennikiem stosowania preparatów na masową skalę.

Podmiana nazwisk w Wikipedii. Zwolennicy szczepień w miejsce przeciwników

W miejsce nazwiska głównego twórcy technologii wstawiono informację, że technologia mRNA została odkryta przez „badaczy z Instytutu Salk, Uniwersytetu Kalifornijskiego, San Diego i Vical„. Wpis ten w Wikipedii wielokrotnie od połowy czerwca modyfikowano. Pojawiały się kolejne nazwiska współpracowników dr Malone i to im przypisano główne zasługi.

POLECAMY:
675 zł i darmowy internet. Tak politycy chcą zachęcić młodych do szczepień

Obecnie w Wikipedii pojawiają się nazwiska osób, które są zwolennikami szczepień, w tym Katalin Karikó, którą określono jako „naukowca stojącego za kluczowym odkryciem w rozwoju szczepionek mRNA„. Internauci szybko wychwycili jednak, że jest to zwolenniczka szczepionek, ale też starsza wiceprezes w BioNTech RNA Pharmaceuticals. To firma, która wyprodukowała preparat Pfizer (Comirnaty).

Źródło: doRzeczy w oparciu o lifesitenews.com

netflix seriale 2021 co warto obejrzeć lista

Ciekawe seriale na Netflix. Co warto obejrzeć?

systemy rezerwacji kręgielni

Jak działają systemy rezerwacji kręgielni?