w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

AstraZeneca. Czekasz na drugą dawkę szczepionki? Musisz to wiedzieć!

Nie kończą się dyskusje na temat szczepionki firmy AstraZeneca. Właśnie podano nowe informacje, które dotyczą wybranej grupy pacjentów.

astrazeneca opinie druga dawka bezpieczeństwo zakrzepica żył objawy odczyny

AstraZeneca to szczepionka, która nie schodzi z ust obywateli. Kontrowersje związane z powikłaniami po jej przyjęciu sprawiają, że na temat tego preparatu dyskutuje się w ostatnich dniach bardzo intensywnie. Są nowe ustalenia.

AstraZeneca opinie. Pojawiły się nowe ważne informacje

O tej szczepionce mówi się bardzo dużo i chyba długo tak pozostanie. Właśnie podano nowe informacje i podzielono się nowymi ustaleniami na jej temat. Koronawirus ciągle zakaża i póki co nie ma końca trzeciej fali, więc wszyscy pokładają wielkie nadzieje w masowych szczepieniach. Niestety ze skutecznością jest różnie.

Nowymi informacjami na temat preparatu AstraZeneca powinny być zainteresowane głównie osoby w wieku poniżej 60 lat, które dostały już wcześniej pierwszą dawkę. Wg nowych ustaleń osoby te powinni w drugim szczepieniu zmienić preparat na produkowany przez inną firmę.

Znalezione rozwiązanie zapewnia dobrą ochronę ludzi – powiedział agencji DPA przewodniczący konferencji ministrów zdrowia Klaus Holetschek. W toku prowadzonych analiz ustalono, że drugie szczepienie szczepionką mRNA, czyli preparatem firmy BioNTech/Pfizer czy Moderna, jest bardziej skuteczne szczególnie w trakcie trwania trzeciej fali epidemii.

Astra Zeneca. Druga dawka tylko w wybranych przypadkach

Preparat AstraZeneca można zastosować do drugiego szczepienia tylko w indywidualnych przypadkach i po indywidualnej analizie ryzyka przeprowadzonej przez lekarza – twierdzą eksperci.

Zalecenie takie jest efektem analiz po ty, jak pojawiły się podejrzenia wystąpienia zakrzepicy żył mózgowych po szczepieniu tym preparatem. Eksperci uznali, że w przypadku osób młodych takie ryzyko jest niewielkie.

Według Federalnego Ministerstwa Zdrowia Niemiec „astrą” zaszczepiono około 2,2 miliona obywateli w wieku poniżej 60 lat.

Źródło: DGP

wyprawka szkolna 300 plus dobry start sposoby na tańszą wyprawkę

Sposoby na tańszą wyprawkę szkolną

rząd szczepienia obowiązkowa kwarantanna wariant delta kaczyński przymusowe szczepienia

Szczepienia. Żarty się skończyły! „Jeśli nie pomogą zachęty i prośby, to…”