w

HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje polityk Platformy Obywatelskiej. „Rozerwałeś nam serca…”

Bardzo smutne informacje napłynęły do działaczy Platformy Obywatelskiej. Odszedł ich wieloletni działacz i dobry przyjaciel. Miał tylko 67 lat.

platforma obywatelska nie żyje polityk radny kielce

Zmarły znany i ceniony polityk oraz radny Platformy Obywatelskiej. Był w ostatnim czasie radnym w Kielcach i pełnił obowiązki szefa Platformy Obywatelskiej w swoim regionie. Oficjalnych powodów śmierci nie znamy, wiemy tylko, że miał jedynie 67 lat.

Nie żyje Zbigniew Marcinkowski. Działacze wspominają polityka

Kilka dni temu zmarł Zbigniew Marcinkowski, jeden z założycieli struktur Platformy Obywatelskiej w Kielcach. W latach 2002-2006 był radnym w tym mieście. W kolejnych kilku latach pełnił tę funkcję startując z list swojej partii. Był w swoim regionie znanym i cenionym działaczem politycznym.

Wieści o zgonie polityka PO zostały oficjalnie potwierdzone przez posłankę Marzenę Okłę-Drewnowicz, która nazwała kolegę „podporą drużyny„.

„Cudowny, dobry człowiek. (…) Rozerwałeś nam serca”

Zmarły radny był przez kolegów z PO wspominany głownie jako człowiek i działacz z silnym moralnym kręgosłupem, zasadami oraz stałymi wartościami. Niezwykle wzruszające są słowa posłanki PO, które zamieściła na Twitterze.

Cudownie dobry człowiek. Podpora drużyny. I na gorsze i na lepsze czasy. Spokój, wartości, zasady.
Nasz przyjaciel. Zbyszek Marcinkowski, patriota Platformy Obywatelskiej, członek Rady Krajowej.

Nie wierzę, że to pożegnanie. Rozerwałeś nam serca Zbyszku. pic.twitter.com/SboI2fMshP

— Marzena Okła-Drewnowicz (@OklaDrewnowicz) July 19, 2021

– Cudownie dobry człowiek. Podpora drużyny. I na gorsze i na lepsze czasy. Spokój, wartości, zasady. Nasz przyjaciel. Zbyszek Marcinkowski, patriota Platformy Obywatelskiej, członek Rady Krajowej. Nie wierzę, że to pożegnanie. Rozerwałeś nam serca Zbyszku.

Źródło: Twitter

koronawirus

TYLKO DLA DOROSŁYCH. Wyciekło nagranie osoby zarażonej koronawirusem z Chin

ceny gazu ceny prądu podwyżka 1 sierpnia

Od sierpnia rząd wyciągnie z nas jeszcze więcej. Wszyscy słono zapłacimy