w ,

Aktorka z „Klanu” zrobiła to pierwszy raz. Teraz ujawnia: „Jestem zachwycona”

Tego się fani nie spodziewali, a już w szczególności koleżanki i koledzy po fachu, którzy w wakacje decydują się robić to w innych, luksusowych miejscach…

anna powierza instagram mąż córka klan waga dzieci aktorka
Fot. Newseria

Anna Powierza, czyli serialowa „Czesia” (KLAN w TVP1) postanowiła zdradzić trochę szczegółów dotyczących swojego pierwszego razu. Nie wiadomo jednak, co na to jej koleżanki po fachu, które – co widać po zdjęciach na Instagramie – z reguły wolą robić to w innych miejscach.

Anna Powierza wspomina swój wakacyjny pierwszy raz

Urlop aktorki można chyba uznać za udany. Gdzie pojechała Powierza? Nad nasz polski Bałtyk. Jak stwierdziła, udało jej się tam naładować baterie i odpocząć o wiele efektywniej, niż np. nad nad Adriatykiem. Jej koleżanki po fachu często wybierają inne miejsca, z reguły luksusowe kurorty poza Polską. Jak się okazuje, można wypocząć taniej i lepiej w naszym pięknym kraju.

Powierza z impetem i wypoczęta wraca właśnie do pracy. Lipiec spędziła nie w luksusowym kurorcie na Malediwach, ale w… Mielnie! Była tam między innymi ze swoją córką. Jesienią pojawi się na deskach teatru, ale zobaczymy ją też w kolejnych odcinkach serialu „Klan” w TVP. O pozostałych projektach, które są w drodze, nie mówi zbyt wiele.

– W tym roku porównywałam Bałtyk z Adriatykiem z przewagą oczywiście Bałtyku, jakże by inaczej. Nasze polskie morze, nasze polskie parawany to jest jednak zdecydowanie to, a nie jakieś adriatyckie luksusy. Pierwszy raz też pływałam w Bałtyku i jestem nim autentycznie, szczerze zachwycona. Dzięki temu czuję się już wakacyjnie naprawdę zrealizowana i z wielką radością wracam do pracy. Wracam właśnie na plan serialu i prawda jest taka, że nie mogłam się już tego doczekać – mówi Anna Powierza.

Czy koronawirus znów pokrzyżuje plany?

Aktorka bardzo się cieszy z tego, że udało jej się choć na chwilę odpocząć i złapać głęboki oddech przed pracowitą jesienią. O wiele łatwiej jest wracać do pracy po tak udanym urlopie. Co dalej będzie robić i czym zachwyci nas serialowa Czesia?

– Na razie o moich najnowszych projektach nic nie mogę powiedzieć, tylko mogę was poprosić, żebyście trzymali za mnie kciuki, i mam nadzieję, że będziecie to robić. Jeśli tak, to na jesieni, owszem, się wydarzą – mówi Powierza.

Fanów serialuKlan” też możemy uspokoić, bo Czesia nadal będzie się tam pojawiać. Kolejne odcinki tej wciąż lubianej telenoweli będziemy mieli okazję podziwiać już od września. Miejmy nadzieję, że czwarta fala koronawirusa nie pokrzyżuje aktorce planów.

POLECAMY:
Serialowy Rysiek z "Klanu" ujawnia smutną prawdę. "Nikt nam nie da..."

– Trzymam kciuki, żeby od września wróciły teatry, bo to jest moja największa chyba zawodowa, aktorska, ciągle jeszcze odkładana miłość – stwierdziła z nadzieją aktorka. Jesienią w Teatrze Kamienica Annę Powierzę będzie okazja podziwiać w spektaklu „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw„.

polski ład kornecka wiceminister rozwoju gowin podatki składka zdrotowna podatek liniowy

Wiceminister ujawnia prawdę o Polskim Ładzie. „Nie ma na to naszej zgody”

koszule męskie trendy 2021 2022 moda

Koszule męskie: trendy na 2021