w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Minister zdrowia nakreśla czarny scenariusz. Ujawnił, kto może spać spokojnie

Czy rząd wprowadzi model francuski w Polsce? To by oznaczało, że osoby unikające szczepień pozostaną na lodzie. I to na własne życzenie.

adam niedzielski czwarta fala obostrzenia dla niezaszczepionych
Fot. Polsat News / screen

Minister zdrowia Adam Niedzielski ostrzega od dawna, że nowe restrykcje mogą wejść, gdy zajdzie taka konieczność. W dodatku mają dotknąć tych, którzy uporczywie nie chcą się szczepić i unikają stawienia się w punktach szczepień.

Czwarta fala koronawirusa w Polsce. Adam Niedzielski o swoich prognozach

Prognozy sprawdzają się. Czwarta fala koronawirusa właśnie się rozpoczyna. Adam Niedzielski przedstawił nowe prognozy rozwoju epidemii w Polsce. Podzielił się nimi na antenie TVP Info. Co nas czeka? Prawdopodobnie wzrost zakażeń do poziomu powyżej tysiąca na dobę.

Zdaniem ministra lada moment sprawdzi się najczarniejszy dla nas scenariusz. Wkrótce ma nastąpić gwałtowny wzrost liczby zakażonych. Nie wiadomo jednak nadal, na kiedy przypadnie szczyt czwartej fali. Wzrosty zakażeń będą trwały na pewno do drugiej połowy września.

Najważniejszym wskaźnikiem dla rządu będzie liczba hospitalizacji i to, jak ona rośnie. Już wiadomo, że Narodowy Program Szczepień poniósł porażkę, bo zaszczepionych jest nawet nie 50% obywateli. W pełni zaszczepione są jest zaledwie 18,9 mln osób. Robi się zatem niebezpiecznie.

Zakazy dla antyszczepionkowców. Czy rząd zdecyduje się na model francuski?

W październiku pojawią się efekty powrotu do szkół i pracy, zwiększonej mobilności społecznej. Prognozujemy, że koniec października może oznaczać liczbę zakażeń nawet pięć tysięcy dziennie – oświadczył Adam Niedzielski na antenie TVP Info.

Nadal jednak około 30 proc. Polaków przeciw COVID-19 szczepić się nie ma zamiaru. Politycy nie mają pomysłu, jak zmienić tę sytuację i jak zmusić ich do przyjęcia preparatu. Żadne akcje marketingowe i promocyjne nie pomagają. Dlatego rząd może sięgnąć po bardziej drastyczne środki.

Minister Zdrowia na antenie Polsat News ujawnił swoje plany odnośnie wprowadzenia francuskiego modelu walki z epidemią w Polsce. To by oznaczało, że korzystanie z restauracji, basenów, a nawet niektórych sklepów spożywczych, będzie wiązało się z koniecznością okazania paszportu covidowego.

Będą mieli prawo sprawdzać paszporty i certyfikaty covidowe. Jeśli zostaną wprowadzone obostrzenia, osoby zaszczepione nie zostaną nimi objęte – potwierdził Niedzielski.

Źródło: TVP Info, Polsat News

wałęsa zdrowie stopa cukrzycowa facebook

Wałęsa ciężko chory? Ujawnił, co mu dolega. „Na parę dni się uratowałem”

exaited agnieszka drewnicka wypadek disco polo

Gwiazda disco polo miała wypadek. Jest połamana. „Proszę o modlitwę”