w

Gwiazda disco polo miała wypadek. Jest połamana. „Proszę o modlitwę”

Jedna z bardziej rozpoznawalnych piosenkarek discopolowych miała bardzo poważny wypadek. Teraz prosi fanów o wsparcie i modlitwę.

exaited agnieszka drewnicka wypadek disco polo
Fot. Facebook / Exaited (screen)

Wokalistka bardzo lubianego w Polsce zespołu disco polo Exaited poinformowała o poważnym wypadku. Z tego powodu nie pojawiła się na jednym z koncertów. Teraz na swoim Facebooku prosi o wsparcie i modlitwę o jej zdrowie.

Wypadek gwiazdy disco polo. Apeluje do fanów. „Mam złamania…”

Agnieszka Drewnicka, bo o niej mowa, ma przed sobą trudny czas. Czeka ją bez wątpienia dłuższa przerwa w dynamicznej karierze piosenkarki disco polo. Na swoim Facebooku zaapelowała do fanów o modlitwę i wyjaśniła, co w rzeczywistości się wydarzyło.

Niestety miałam mały wypadek. Spadłam że schodów i trochę się potłukłam. Mam złamania wyrostków poprzecznych trzonów przykręgosłupowych, które uniemożliwiają mi w tej chwili funkcjonowanie i poruszanie się – poinformowała gwiazda.

Jeszcze wczoraj nie wiedząc o złamaniach byłam w drodze na koncert pomimo ogromnego bólu, bo bardzo zależało mi, aby Was nie zawieść. W Warszawie nagle zepsuł się nam samochód i musieliśmy awaryjnie wracać do domu. Jak się okazało – było to szczęście w nieszczęściu, bo z godziny na godzinę czułam coraz większy ból – wspomina dramatyczne chwile piosenkarka.

„Jest mi bardzo przykro i bardzo proszę o zrozumienie”

Oprócz bólu kręgosłupa, który cały czas nie ustępuje, jest jeszcze inny – większy – w moim sercu, że nie mogę cieszyć się z Wami tak wyczekiwanymi chwilami, które dają mi tyle radości. Bardzo długo i z wielką nadzieją czekałam na koncerty, a dziś nawet nie wiem czy dam radę zagrać kolejne – wyraziła nadzieję Agnieszka Drewnicka. Jak widać, konsekwencje wypadku są dla niej gorsze, niż się pierwotnie spodziewała.

Dlatego z całego serca bardzo proszę o modlitwę z intencją, abym jak najszybciej mogła do was wrócić – zaapelowała do fanów artystka. Cała historia pokazuje, że zdrowie jest najważniejsze, a nagłe zdarzenie może spowodować koniec sielanki. Dlatego warto na siebie uważać mimo młodego wieku. Nie warto też ignorować i bagatelizować sygnałów, jakie wysyła nasz organizm.

Zespół, w którym Agnieszka Drewnicka każdego dnia śpiewa, nagrał między innymi takie hity, jak: „Dziś ci to powiem”, „Nie unikaj”, „Już mnie nie jarasz”, „Pokochaj mnie jeszcze raz” czy „W sercu mi graj”. Nagrał też piosenkę z liderem zespołu Akcent Zenkiem Martyniukiem.

Źródło: Facebook

adam niedzielski czwarta fala obostrzenia dla niezaszczepionych

Minister zdrowia nakreśla czarny scenariusz. Ujawnił, kto może spać spokojnie

pożar łódź łagiewnicka mężczyzna wyskoczył z okna

Dramatyczny pożar w Łodzi. Mężczyzna wyskoczył z okna. Jest nagranie