w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Wałęsa ciężko chory? Ujawnił, co mu dolega. „Na parę dni się uratowałem”

Były prezydent Polski już wiele razy narzekał na zdrowie, a nawet oficjalnie pisał swój nekrolog i testament. Tym razem jednak ujawnił, co mu rzeczywiście dolega.

wałęsa zdrowie stopa cukrzycowa facebook
Były prezydent ma poważne zmartwienie. Chodzi o jego nogi. Fot. Facebook / Lech Wałęsa (screen)

Były prezydent i lider Solidarności, Lech Wałęsa, jest przygotowany na najgorsze i komunikuje to na swoim Facebooku od dawna. Jest pogodzony z nieuchronnością losu. Póki co jednak zmaga się z różnymi schorzeniami, które nie dają mu funkcjonować. Teraz pojawił się kolejny problem.

Wałęsa jest chory. Ujawniono, co mu dolega

Wałęsa, jak twierdzi, już jest spakowany w podróż na drugą stronę rzeki. Przyznał, że wszystkie sprawy doczesne już uregulował, choć narzeka, że brakuje mu pieniędzy. Ostatnio napisał też testament i stworzył swój własny nekrolog. Cała Polska była przygotowana na najgorsze.

Choć zdrowie byłego prezydenta coraz bardziej szwankuje, to życiu lidera Solidarności na poważnie wciąż nic nie zagraża. Nie ma tu znaczenia nawet trudna operacja serca, jaką z powodzeniem przeszedł kilka tygodni temu. Pojawił się bowiem kolejny problem zdrowotny, który nie pozwala funkcjonować każdego dnia Wałęsie. Były prezydent wyznał to w mediach.

Doniesienia „Super Expressu” nie napawają optymizmem. Dotarła bowiem do społeczeństwa wiadomość, że Wałęsa może stracić stopę. W zastraszającym tempie spadają mu paznokcie u nóg. Wyznał też, że ma problemy z ich obcinaniem, co teoretycznie więc powinno go cieszyć. Tak niestety nie jest, bo to objaw poważnego schorzenia.

Były prezydent walczy ze stopą cukrzycową. „Na razie je ocaliłem. Co dalej, zobaczymy”

Było zdrowie i nie ma. Zbliżam się do osiemdziesiątki. Na parę dni się uratowałem, a co będzie dalej, to zobaczymy, jeśli chodzi o moje stopy. Na razie je ocaliłem. Jest opatrunek, przyglądamy się, co będzie dalej się z nimi działo. Spadają mi paznokcie u stóp po kolei – powiedział Lech Wałęsa dziennikarzom gazety.

Prezydent ma świadomość, że czasu na tej planecie ma już niewiele. Jest jednak wdzięczny lekarzom, że zrobili, co było w ich mocy, by mógł żyć jak najdłużej. Na opiekę lekarską nie ma wszak co narzekać, co możemy zobaczyć na oficjalnym profilu Wałęsy na Facebooku. W dodatku wspiera go też żona Danuta, z którą ostatnio częściej się spiera.

Lekarze na krótki czas potrafili postawić lidera Solidarności na nogi. Dzięki temu będzie mógł wygłosić prelekcję w Niemczech, której już nie może się doczekać. Można więc spodziewać się, że lada chwila ponownie obrazi lidera PiS i nie pozostawi na rządzie suchej nitki.

1 lipca ogłosił z kolei, że kończy z działalnością polityczną raz na zawsze i chce zająć się finansami, które z powodu epidemii mocno kuleją.

Źródło: Super Express

stopa zastąpienia zus 2070 millenialsi bieda nędza głodowe emerytury uścińska

Koniec eldorado dla seniorów. Od 1 września niektórzy mogą stracić świadczenie

adam niedzielski czwarta fala obostrzenia dla niezaszczepionych

Minister zdrowia nakreśla czarny scenariusz. Ujawnił, kto może spać spokojnie