w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Korwin-Mikke oburzył wszystkich wypowiedzią. „Tym się nie brzydzę”

Polityk Konfederacji wypowiedział zaskakujące słowa, które oburzyły większość obywateli w Polsce. Chodziło o kwestie współżycia z nieletnimi.

korwin mikke pedofilia wypowiedź seks z nieletnimi
Wypowiedź polityka mocno oburzyła ludzi w Polsce oraz innych polityków. Fot. YouTube / screen

Janusz Korwin-Mikke to polityk bardzo nietypowy. Słynie z dziwnych wypowiedzi i zachowań. Jakiś czas temu niema nago chodził po sklepie. Tym razem wszyscy wzięli go na celownik po bardzo kontrowersyjnej wypowiedzi. Chodziło o współżycie z osobami nieletnimi.

Zaskakujące słowa polityka Konfederacji

Te słowa polityka Konfederacji musiały odbić się szerokim echem. Są teraz mocno komentowane, ale tego mógł się Korwin-Mikke spodziewać. Są tacy, co twierdzą, że Konfederacja traci poparcie głównie za sprawą mało parlamentarnych zachowań posła Janusza. Drugą tego typu osobą jest chyba tylko poseł Braun, który podczas ostatniej debaty w Sejmie ostro pogroził palcem i słowami ministrowi zdrowia.

Ekscentryczny polityk prawicy postanowił w trakcie dyskusji z internautami poruszyć dość delikatny temat, czyli seks z nieletnimi. Padły słowa, które długo jeszcze będą komentowane przez polityków i publicystów. Zdaniem Mikke współżycie z dziewczynką powinno być legalne od momentu pierwszej miesiączki. Wywołał tym prawdziwą burzę.

Wszystko to miało miejsce w trakcie internetowego czatu, podczas którego starał się odpowiadać na pytania fanów. Słowa, które padły z ust wąsatego polityka, zszokowały jednak chyba nawet jego miłośników.

Janusz Korwin-Mikke: „Tym się nie brzydzę”

– Wiek zgody powinien się zaczynać od pierwszej miesiączki. Są dziewczynki, które mają 12-13 lat, i są całkowicie dojrzałe – stwierdził Janusz Korwin-Mikke. Internauci wpadli w osłupienie. Jeden z internautów wypomniał mu, że miesiączkę może mieć nawet 8-letnia dziewczynka i nie ma tu reguły. Polityk zdania swojego w tym temacie jednak nie zmienił.

Polański wziął sobie do łóżka 13-latkę, bo wyglądała na dojrzałą. Tym się nie brzydzę. Być może zrobiłbym to samo? Dotykanie przez mężczyznę raczej rozbudza kobiecość i pomaga, niż szkodzi – brnął dalej 78-letni polityk.

Chyba musimy przyzwyczaić się do wybryków Korwina, bo do tego zdążył wielu z nas już przez lata swojej działalności przyzwyczaić. Dla wielu jednak temat ociera się o pedofilię i tu nie ma taryfy ulgowej. Nic więc dziwnego, że wywołał swoją wypowiedzią taką burzę.

Królowa Jadwiga (obecnie: święta Jadwiga) wyszła za śp.Władysława Jagiełłę w wieku 12 lat. Naturalny wiek zgody obowiązuje w wielu krajach (jeszcze do niedawna w Watykanie!) – broni się Korwin-Mikke na swoim Twitterze.

Źródło: Facebook, Twitter

polski ład składka zdrowotna kalkulator sośnierz nfz podatki ryczałt

Ekspert ostrzega: „Fatalne, niebezpieczne!” Chodzi o Polski Ład i służbę zdrowia

andrzej duda podwyżka pensji o ile

Andrzej Duda doczekał się podwyżki pensji. Kwota jest zawrotna! Zyska też żona Agata