w ,

Nagi polityk Konfederacji przyłapany w sklepie. Zrobili mu zdjęcie. „Nie chciało mi się ubierać”

Znany z dość ekstrawaganckich zachowań polityk Konfederacji wybrał się w majtkach na zakupy. Zdjęcie wyciekło do sieci.

Media społecznościowe i serca internautów zainteresowanych polityką podbiło zdjęcie prawie nagiego polityka. Działacz Konfederacji i jeden z jej liderów postanowił wybrać się na zakupy w samych majtkach. Został przyłapany!

Janusz Korwin-Mikke nago na zakupach. Nie chciało mu się ubierać

Jeden z kilku liderów partii Konfederacja od dawna jest osobą dość nietypową i ekstrawagancką. Do tej pory głównie w zachowaniu. Tym razem jednak postanowił postawić się obowiązującym trendom w modzie i wyszedł na zakupy w samych majtkach. Zdjęcie polityka obiegło sieć.

Korwin-Mikke ma 79 lat, ale nadal jest człowiekiem dowcipnym i nietuzinkowym. W ostatnich dniach zrobiono mu zdjęcie, gdy wychodził z jednego ze sklepów w w Otwocku. Komentarzom nie było końca. Na fotografii widać polityka w samej bieliźnie. Nic dziwnego, bo ostatnia fala upałów mocno dała się obywatelom we znaki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Donald (@donald.pl)

Polityk komentuje. „Ubieranie ze złamanym palcem jest trudne”

Do tego nietypowego zdarzenia polityk odniósł się w rozmowie z dziennikarzami portalu Interia.pl.

– Przy robocie w ogródku wyskoczyłem na chwilkę coś kupić. Nie chciało mi się ubierać, bo ubieranie ze złamanym palcem jest trudne. Żona mnie podwiozła, wyskoczyłem i wróciłem do domu – stwierdził Janusz Korwin-Mikke.

Fotografia trafi do galerii nietypowych wyczynów polityka. Nie tak dawno trafił on po upadku z roweru do szpitala. Okazało się, że złamał palec. O kontuzji dowiedzieliśmy się z jego profilu w mediach społecznościowych, gdzie opublikował fotografie prawej dłoni.

Źródło: Twitter / Dominik_Cwikla

pazdan pilka nozna noverra glogow małopolska

Pazdan nie żyje! Wielka piłkarska tragedia. Kibice załamani

aleksander kwaśniewski wiek życiorys ojciec partia memy

Wyciekło nieznane zdjęcie Aleksandra Kwaśniewskiego. Trudno było go rozpoznać