w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Złe wieści o stanie zdrowia Andrzeja Grabowskiego. Przeszedł operację

W ostatnim czasie aktor znany ze „Świata według Kiepskich” stracił mocno na wadze. Dziś już wiemy, co jest tego przyczyną.

andrzej grabowski zdrowie operacja zmniejszenia żołądka dieta schudł
Aktor ujawnia szczegóły na temat swojego zdrowia. Fot. YouTube / Onet (Kulisy Sławy; screen)

Andrzej Grabowski ma problemy ze zdrowiem. Wiele osób zauważyło, jak mocno w ostatnim czasie schudł. Teraz ujawniono, co było tego przyczyną. Aktor poinformował media o operacji, którą przeszedł. Na jednej interwencji lekarzy się nie skończyło.

Andrzej Grabowski przeszedł operację. Jaki jest stan jego zdrowia?

Andrzej Grabowski, znany szerzej jako serialowy Ferdek Kiepski, to bez wątpienia jeden z bardziej lubianych i cenionych polskich aktorów. To jednak nie ta rola dała mu sławę aktora, bo wiele czasu spędził na deskach teatrów oraz na planach poważnych filmów. Ostatnio mamy okazję go podziwiać również w „Tańcu z Gwiazdami” w roli jurora.

Niestety Grabowski ma problemy ze zdrowiem i to nie od dziś. Jak się okazało, przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Jego stan był jednak nie do końca dobry i miały miejsce kolejne interwencje lekarzy.

Kto oglądał jeden z ostatnich odcinków tanecznego show, miał okazję wysłuchać tego, co o swoim zdrowiu mówił juror. Dawno się tak szczerze nie zwierzył i to publicznie. Aktor wyjawił, że prócz operacji żołądka musiał również wymienić oba biodra. – Ja mogę zatańczyć taniec współczesny z dwoma sztucznymi biodrami – śmiał się w programie na żywo.

Aktor ujawnia sprawdzony sposób na utratę wagi

O tym, że stan zdrowia Andrzeja Grabowskiego jest tak poważny, nikt publicznie nie wiedział. Aktor cały czas tryskał humorem i to nie tylko na planie filmowym czy serialowym. Okazało się jednak, że ma za sobą całą serię zabiegów. Ponad 10 lat temu przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Od tamtej pary cały czas gubił kolejne kilogramy.

To była operacja bariatryczna, czyli wycięcie fragmentu żołądka, co powoduje brak łaknienia. Nie stosuję żadnej jakościowej diety, tylko ilościową, którą narzuca mój żołądek – ujawnił w jednym z wywiadów serialowy Ferdek.

POLECAMY:
Kolejna gwiazda "Świata Według Kiepskich" nie żyje. Czarna seria trwa

Jaką radę ma zatem aktor dla osób odchudzających się i to bezskutecznie? – Mniej żryć – jak śpiewał Młynarski, co jest naprawdę świetną dietą. Niczym innym nie osiągnąłem tego rezultatu, tylko metodą mniej żryć – zażartował.

Źródło: Instagram

pies w kleju uratowany

Dziwna „zabawa” dzieci z psem niemal doprowadziła do jego śmierci

Nowa bakteria atakuje Polaków. 30-latek na OIOM-ie. Zarazek zjadł mu nogę