w

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

Skandaliczne sceny w żłobku. Wyciekło nagranie z kamer. Opiekunka robiła dzieciom…

Oddajemy dzieci pod opiekę, a w zamian nasze dzieci padają ofiarami przemocy. Nagranie publikujemy ku przestrodze. Zwracajmy uwagę na to, komu oddajemy pod opiekę nasze pociechy.

opiekunka znęca się nad dzieckiem w żłobku
Fot. YouTube / Hillsborough County Sheriff's Office (screen)

O tym, że niektórym opiekunkom w przedszkolach i żłobkach czasem puszczają nerwy, wiedzą wszyscy. Co jakiś czas jednak mamy okazję zobaczyć nagrania dokumentujące to, co dzieje się na drzwiami tych placówek. Jedno z nich właśnie ujrzało światło dzienne. To, co na nim widać, bulwersuje.

Szokujące nagranie ze żłobka. Nagranie obiegło internet

Rodzice mają nadzieję, że oddając swoje skarby do żłobka lub przedszkola, przekazują je w dobre ręce. Niestety nie zawsze tak jest. Zachowanie tych opiekunek z tego żłobka bulwersuje. Nic dziwnego, bo to prawdziwy skandal, a rodzice aż boją się posyłać swoje pociechy i oddawać pod opiekę widząc, co się dzieje. To nagranie z kamer jednego ze żłobków pojawiło się w sieci i szybko zyskało rozgłos.

Do zdarzenia doszło w żłobku Time of Wonder Academy na Florydzie. Nagrana opiekunka wyraźnie znęcała się nad malutkim podopiecznym placówki. To podobno kolejny z wielu przypadków, jakie odnotowano w tym żłobku. Mówi się, że ta sama kobieta wcześniej tak opiekowała się dzieckiem, że aż złamała mu nogę.

Dodatkowo bulwersujący jest fakt, że druga z kobiet – koleżanka opiekunki dopuszczającej się skandalicznych czynów, w ogóle nie reagowała na jej zachowanie. Materiał publikujemy ku przestrodze, aby uczulić wszystkich rodziców, że nie wiemy, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami placówek oświatowych. W końcu chodzi o dobro dzieci.

Kobieta znęca się na 4-miesięcznym dzieckiem

4-miesięczne dziecko jest prawie cały czas dręczone i niepokojone przez opiekunkę. Na portalu internetowym 7 News Boston, który opisywał szerzej sprawę, czytamy, że w jednym z przypadków lekarz potwierdził u dziecka złamaną piszczel i kość strzałkową.

Przez długi czas nikt nie podejrzewał, że za wszystkim stoi pozostawiająca wiele do życzenia opieka w żłobku. Dlatego też zainstalowano kamery, aby przekonać się, czy dzieciom oddanym pod opiekę krzywda nie dzieje się właśnie w budynku. Nagrania z monitoringu potwierdził smutną prawdę. Za wszystkim stała 51-letnia agresywna opiekunka.

Znęcająca się nad maluchami kobieta usłyszała zarzuty. Póki co nie wiadomo jednak, kiedy sprawa się zakończy i z jaką karą spotka się pracownica żłobka. Ukarana ma zostać również druga z kobiet, która pozbawiona empatii nie reagowała na krzywdę dzieci.

Źródło: o2, 7 News Boston

ptasia grypa ukraina 7 tysięcy ptaków nowa odmiana wirusa

Nowy, niebezpieczny wirus na granicy z Ukrainą? Znaleziono 7 tysięcy ciał

migranci w polsce białoruś granica exen twitter

Ochrona granicy z Białorusią to fikcja? Ostre słowa internauty. „Daliście się zrobić w bambuko”