w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Nowy, niebezpieczny wirus na granicy z Ukrainą? Znaleziono 7 tysięcy ciał

Niepokojące doniesienia płyną z granicy Ukrainą. Naukowcy pracują już na miejscu i wyjaśniają sprawę. Mówią o pogromie.

ptasia grypa ukraina 7 tysięcy ptaków nowa odmiana wirusa

Naukowcy poinformowali o nowym, niebezpiecznym wirusie, który ma atakować ptaki. Może to być nowa odmiana ptasiej grypy. W okolicach Krymu znaleziono kilka tysięcy martwych ptaków. Weterynarze już przeprowadzają niezbędne analizy, aby ustalić, co było powodem pomoru.

Tajemniczy wirus przy granicy z Ukrainą

Naukowcy starają się ustalić okoliczności śmierci około 7 tysięcy ptaków morskich. Ich ciała znaleziono je w okolicy Mierzei Arabackiej i Zatoce Sywasz. Pierwsze wnioski są takie, że powodem może być nowy wirus będący odmianą ptasiej grypy, ale  w grę wchodzi też potencjalne zatrucie rtęcią.

W okolicy miejsca zdarzenia pracują badacze i ekolodzy oraz pracownicy ukraińskiego Centrum Zdrowia Zwierząt. Nie wiadomo jednak, kiedy pojawią się pierwsze konkretne wnioski na temat tego, co się wydarzyło. Zauważono jednak, że mimo podwyższonego stężenia rtęci w tym rejonie, przyczyną śmierci ptaków może być coś całkiem innego.

7 tysięcy ciał ptaków. Rtęć czy wirus?

– Na tym obszarze odnotowano nadmiar rtęci. Ale najprawdopodobniej to nie jest zatrucie – potwierdzili naukowcy analizujący sprawę. Mówi się otwarcie o nowej odmianie wirusa ptasiej grypy. Istnieją obawy, czy wirus będzie atakował tylko zwierzęta. Póki co jest za wcześnie na wyciągnie jednoznacznych wniosków.

Internet jest zapełniany kolejnymi nagraniami z tego rejonu. Widać na nich setki ptaków, które umierają na oczach naukowców. Naukowcy twierdzą, że ostatnie chwile życia ptaków i ich zachowanie mogą wskazywać na „poważne uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego„. To by wprost oznaczało, że zaraza atakuje mózg.

wyrzucił kaczkę przez okno samochodu znęcanie się nad zwierzętami

Wyrzucił kaczkę przez okno samochodu. Potem pochwalił się tym w sieci

opiekunka znęca się nad dzieckiem w żłobku

Skandaliczne sceny w żłobku. Wyciekło nagranie z kamer. Opiekunka robiła dzieciom…