w ,

OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Lech Wałęsa ogromnie cierpi. Na dowód pokazał zdjęcie. Internauci w szoku

Były prezydent z cukrzycą zmaga się od ponad 20 lat. Mało kto mu wierzył, że cierpi. Dlatego postanowił pokazać zdjęcie swojego ciała. Internauci są w szoku.

lech wałęsa nogi zdjęcie stopa cukrzycowa
Były prezydent cierpi na powikłania po cukrzycy. Fot. Facebook (screen)

Od ponad 20 lat były prezydent Polski mierzy się ze skutkami cukrzycy. Późnym latem choroba znów zaczęła doskwierać do tego stopnia, że na ciele pojawiły się okropne zmiany. Internauci nie wierzyli Wałęsie, dlatego ten postanowił raz, a dobrze udowodnić, jak wygląda jego cierpienie.

Lech Wałęsa. Cukrzyca znów zaatakowała. Jest zdjęcie

Pod koniec lata były prezydent znów znalazł się w szpitalu. Teraz wiadomo, że powodem była stopa cukrzycowa. To trudne do zwalczenia i ciężkie w leczeniu powikłanie po cukrzycy. Była nawet mowa o amputacji nogi. Internauci zmartwieni stanem zdrowia tak męczyli Wałęsę, że ten postanowił udowodnić, że schorzenie to nie przelewki.

Palce coraz bardziej ciemniały. Kiedy teraz tata trafił do szpitala, zachodziła nawet obawa, że ojcu grozi amputacja tych palców – ujawnił syn prezydenta Jarosław Wałęsa w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim”. Ostatecznie skończyło się dobrze, a od amputacji odstąpiono. Jednak sytuacja wcale nie uległa znaczącej poprawie.

Były prezydent męczony przez internautów pytaniami o chorobę postanowił uciąć wszelkie spekulacje i zamieścił zdjęcie swoich stóp. – Stan moich stop w związku z powtarzającymi się pytaniami – napisał Wałęsa krótko chcąc, aby każdy sam wyrobił sobie zdanie. Fotografie są przerażające!

Stopa cukrzycowa Wałęsy. „Ja lubię zjeść tłusto, uwielbiam słodycze”

Legenda „Solidarności” i laureat Pokojowej Nagrody Nobla ma swoje lata i ma prawo chorować. Z taką chorobą trzeba nauczyć się żyć, bo to nie minie. Sporo zależy od diety, z którą były prezydent ma jednak spore problemy.

Lubię zjeść tłusto, uwielbiam słodycze, torciki, cukierki, krówki, ptasie mleczko, wszystkie słodycze mógłbym jeść – mówił o swoich pokusach Lech Wałęsa. Przestał nawet brać insulinę i przeszedł na dietę warzywną i owocową. Często widzieliśmy go na zdjęciach jak je zdrową żywność w różnych ośrodkach i lecznicach.

POLECAMY:
Wałęsa ciężko chory? Ujawnił, co mu dolega. "Na parę dni się uratowałem"

Zespół stopy cukrzycowej to niestety bardzo poważne powikłanie cukrzycy, które pojawia się nawet u 10 proc. chorych na tę chorobę. To również przyczyna około 70 proc. amputacji kończyn na całym świecie.

rząd budżet 2021 emeryt dorabiający umowa zlecenie o dzieło składki działalność gospodarcza chorobowe pełne ozusowanie

Rząd szuka pieniędzy. Prawie milion emerytów na jego celowniku

polski ład dla polskiej wsi kaczyński

Kaczyński grozi: „Sam diabeł nas nie zatrzyma”. Ujawniono, co miał na myśli