w ,

Suszarka do włosów Philips SenseIQ – czy warto ją kupić?

Ten niewielki, wygodny i poręczny sprzęt o wielkiej mocy dobiera odpowiednie parametry suszenia do stanu oraz rodzaju włosów.

suszarka do włosów philips senseiq czy warto kupić

Odpowiednia pielęgnacja włosów jest istotna dla każdej kobiety, która na co dzień chce cieszyć się pięknym wyglądem. Wbrew pozorom, w jej skład wchodzi nie tylko właściwy dobór kosmetyków, ale także poprawnie przeprowadzona stylizacja.

Chodzenie spać z mokrymi włosami, naraża ich łuski na zniszczenia mechaniczne. Na szczęście najnowszy model suszarki Philips SenseIQ jest w stanie temu zapobiec a przy tym zaoszczędzić czas – optymalne parametry suszenia dopasowane do unikalnych potrzeb Twoich włosów i możliwość naturalnego nawilżenia sprostają wymaganiom każdej miłośniczki pięknych i zdrowych włosów.

Dotychczas jednym z najczęściej wybieranych produktów z nowej linii tej znanej marki była szczoteczka Philips SenseIQ. Tym razem jednak firma postawiła na sprzęt dedykowany włosomaniaczkom.

Philips SenseIQ BHD827 00 – suszarka do zadań specjalnych

Suszarka do włosów Philips SenseIQ BHD827 00 to prawdziwy przełom w tej kategorii. Ten niewielki, wygodny i poręczny sprzęt o wielkiej mocy dobiera odpowiednie parametry suszenia do stanu oraz rodzaju Twoich włosów.

Nie musisz zatem sama martwić się o to, czy nie wybrałaś zbyt mocnej siły nawiewu, która zaszkodzi włosom, ani o to, czy dmuchające z suszarki powietrze nie jest zbyt ciepłe lub zimne- wszystko dzięki czujnikom mierzących temperaturę powietrza. Jednak także inne funkcje wzbogacają możliwości suszarki.

Zastosowana technologia pozwala na dostarczenie włosom odpowiedniej dawki naturalnego nawilżenia w trakcie suszenia włosów. Z kolei dopasowany do niej dyfuzor zwiększa objętość włosów. Philips SenseIQ to idealny przepis na zdrowo wyglądające i doskonale wystylizowane włosy każdego dnia.

Suszarka do włosów Philips SenseiQ BHD827 00 – jeden sprzęt, wiele możliwości

Niewątpliwie, sprzęt który dopasowuje parametry suszenia jest przydatny każdej miłośniczce stylizowania włosów. Dzięki nowoczesnym funkcjom, nie musisz się już męczyć z suszeniem włosów na okrągłej szczotce i jednoczesnej obsłudze dużej i nieporęcznej suszarki.

Suszarka Philips SenseIQ BHD827 00 jest w stanie zastąpić oba te fryzjerskie akcesoria. Dzięki niej Twoje włosy pozostaną zdrowe, jednocześnie wyglądając tak samo pięknie jak po wizycie w najlepszym salonie fryzjerskim.

Jeśli dla odmiany zamarzą Ci się idealnie proste włosy, w duecie z nią doskonale sprawdzi się prostownica Philips SenseIQ. Pamiętaj jednak o tym, że choć sprzęty te bez wątpienia mogą posłużyć do zadań specjalnych, spersonalizowana pielęgnacja dobrana do potrzeb Twoich włosów również jest niezbędnym elementem tego, aby zatrzymać ich piękny wygląd na dłużej.

natalia kukulska zdrowie mąż instagram dzieci

Natalia Kukulska ujawniła przykre wieści. Chodzi o zdrowie. „Doprowadziłam się do…”

kaczyński wiek ostra reakcja prezesa pis polexit

PILNE. Kaczyński podjął decyzję o rezygnacji! „Zastanowię się, czy nie wrócić do…”