w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

PILNE. Kaczyński podjął decyzję o rezygnacji! „Zastanowię się, czy nie wrócić do…”

Jarosław Kaczyński rezygnuje z posady wicepremiera w rządzie Zjednoczonej Prawicy. Decyzja już zapadła. Informację potwierdziła Polska Agencja Prasowa.

kaczyński wiek ostra reakcja prezesa pis polexit
Fot. YouTube

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zrezygnuje ze stanowiska w rządzie. Informację potwierdziła Polska Agencja Prasowa. Decyzja została ogłoszona w trakcie posiedzenia klubu PiS. Misja Kaczyńskiego dobiegła więc końca.

Kaczyński odchodzi z rządu. Decyzję ogłosił podczas posiedzenia klubu

Przed dwudniowymi obradami Sejmu, które zaczynają się 13 października, zebrał się klub Prawa i Sprawiedliwości. Udział w nim wziął prezes partii Jarosław Kaczyński. Na spotkaniu z jego ust padła informacja o rezygnacji z pełnienia roli w rządzie Zjednoczonej Prawicy w charakterze wicepremiera. Stanie się to na początku 2022 roku.

Decyzję szef PiS podjął ze względu na potrzebę większej kontroli nad ugrupowaniem, którym kieruje od zawsze. Funkcja wicepremiera, do czego sam się przyznał, nie jest przez niego pełniona dobrze, dlatego nie ma wyjścia i odchodzi.

Szef PiS chce znów królować w internecie

Jarosław Kaczyński zauważył też, że w roku 2015 udało mu się wygrać wybory między innymi ze względu na dominację w internecie, a konkretnie w mediach społecznościowych. Jednak uważa, że politycy PiS osiedli na laurach, dlatego wezwał działaczy do zwiększenia aktywności w sieci.

Zdaniem szefa Prawa i Sprawiedliwości internet został przez polityków zaniedbany i trzeba to szybko zmienić. Można więc spodziewać się nowego rozdania jeśli chodzi o strategię marketingową partii rządzącej.

Stanowisko wicepremiera Kaczyński pełnił od 6 października 2020 r. Pierwotnie mówił, że nie złoży w tym roku rezygnacji, ale jego pogląd się zmienił. W tej chwili pracuje jeszcze nad ustawami dotyczącymi powszechnego obowiązku obrony, ale po przyjęciu przepisów i wdrożeniu ich w życie wróci do kierowania partią.

suszarka do włosów philips senseiq czy warto kupić

Suszarka do włosów Philips SenseIQ – czy warto ją kupić?

andrzej duda rozwód z pis

Andrzej Duda jest wściekły. Stało się coś, czego raczej nie wybaczy