w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Niepokojące wieści o Michale Wiśniewskim. Jest oświadczenie piosenkarza

Piosenkarz, lider popularnego niegdyś zespołu „Ich Troje” usłyszał zarzuty prokuratorskie. Na Facebooku zamieścił obszerne oświadczenie w tej sprawie.

michał wiśniewski zarzuty oświadczenie facebook skok wołomin
Fot. Newseria

Michał Wiśniewski, lider zespołu „Ich Troje”, ma kłopoty z prawem. Niektórzy twierdzą, że za to, co zrobił, może iść do więzienia. Sprawa nadal się toczy, a piosenkarz usłyszał właśnie trzy poważne zarzuty. Na swoim Facebooku zamieścił oświadczenie, w którym tłumaczy, o co chodzi.

Michał Wiśniewski z zarzutami. Wydał oświadczenie. „Prosiłbym o niezasłanianie mojej twarzy paskiem”

Gdy mógł, to szalał i żył pełnią życia. Lider popularnego zespołu nie narzekał na nic i żył chwilą. Miał też wiele żon, a każdy jego ślub budził zaciekawienie i kontrowersje. Teraz okazuje się, że ma poważne problemy z prawem. Prokuratura postawiła mu trzy poważne zarzuty.

Fani piosenkarza zastanawiają się teraz, czy rzeczywiście gwiazda piosenki rozrywkowej trafi za kratki? Zarzuty dotyczą złożenia nierzetelnej dokumentacji w procesie starania się o kredyt. W tle sa ogromne pieniądze, bowiem chodzi nawet o 3 mln zł. Artysta wydał oświadczenie, w którym zapewnia, że nie jest winny. Skomentował też medialne doniesienia na jego temat.

Szanowni Państwo, nazywam się Michał Wiśniewski i choć czarny kolor świetnie komponuje się z czerwonym, prosiłbym o niezasłanianie mojej twarzy paskiem – zaapelował do dziennikarzy piosenkarz.

michał wiśniewski zarzuty skok pożyczka
Oświadczenie Michała Wiśniewskiego. facebook.com/michalwisniewskiofficial

Wiśniewski do mediów: „Publikacjami już wydaliście wyrok”.

Do postawionych mi (…) zarzutów nie przyznałem się. Ja rozumiem, że media potrzebują wypełnić kontentem swój program lub rubryki, ale wydaje mi się, że jesteście na tyle inteligentnymi ludźmi i zdajecie sobie sprawę, iż publikacjami już wydaliście wyrok – kontynuuje Wiśniewski.

Proszę (…) nie pozbawiać mnie konstytucyjnego prawa do obrony, jak i nie pomijać faktu, że postępowanie sądowe jest dwuinstancyjne – wyrok musi najpierw zapaść, a później się uprawomocnić. Dopiero po ostatniej instancji można mówić o winie i karze – napisał jednoznacznie lider „Ich Troje„.

Muzyk nazwał publikacje na jego temat karą, którą otrzymał już dawno. Swojej rodzinie i przyjaciołom dziękuje za okazane wsparcie w tym trudnym momencie. Prosi też dziennikarzy, aby nie nękać jego bliskich. Piosenkarz do momentu zakończenia dochodzenia ma dozór policji i zakaz opuszczania kraju.

Sprawa jest jednak bardzo poważna. Jak mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, piosenkarzowi grozić może do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadal jednak jest w toku, a w całej sprawie zarzuty usłyszało ponad 100 osób.

Zarzuty za pożyczkę w SKOK-u

Jak czytamy na portalu Fakt.pl, śledztwo dotyczy pożyczki wziętej w SKOK-u. Aktu oskarżenia wobec Wiśniewskiego jednak nie ma, bo śledztwo jest cały czas w toku. Prokuratura zarzuca muzykowi, że gdy ten starał się o kredyt, złożył niezgodne z rzeczywistością oświadczenie majątkowe.

Chodzi o pożyczkę wziętą w 2005 roku, gdy lider zespołu „Ich Troje” sporo koncertował i zarabiał poważne pieniądze. Inwestował je w wiele różnych przedsięwzięć i przy okazji zadłużył się na prawie 3 mln zł. Wiśniewski nadal jest osobą podejrzaną w sprawie, a nie winną.

Źródło: Facebook

kiedy debata tusk kaczyński data

Kiedy debata Tusk-Kaczyński? Są nowe informacje i jedno wielkie zaskoczenie

joanna jabłczyńska wypadek sor złamanie nogi na wspólnej

Aktorka z serialu „Na Wspólnej” miała wypadek! Pokazała zdjęcie z SOR-u