w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Michał Wiśniewski ze łzami w oczach błaga o pomoc. „Myślałem, że nie będę musiał…”

Ciężkie chwile dotyczą nie tylko zwykłych ludzi, ale również i gwiazdy. Tym razem w potrzebie jest Michał Wiśniewski – lider zespołu Ich Troje.

michał wiśniewski mama krew ile ma dzieci
Fot. Instagram / @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski skorzystał z potęgi mediów społecznościowych i zrobił to wyjątkowo skutecznie. Na jego profilu pojawiło się pełne emocji wzruszające nagranie z apelem o pomoc. Chodzi o jego matkę, która znalazła się w szpitalu i potrzebuje pilnie krwi z grupy 0 Rh-.

Michał Wiśniewski błaga o pomoc. Chodzi o krew dla jego matki

Na swoim Instagramie Michał Wiśniewski zaapelował do obserwujących go (i nie tylko) internautów o pilną pomoc. Chodzi o jego matkę, której stan był na tyle zły, że znalazła się w szpitalu. Teraz potrzebuje ona krwi z grupy 0 Rh-. Artysta nie mógł postąpić inaczej i pierwsze, co przyszło mu na myśl, to to, aby nagrać film i wrzucić go do sieci.

Matka piosenkarza Grażyna Wiśniewska w ciężkim stanie trafiła do szpitala MSW w Warszawie i potrzebowała krwi i wiele wskazuje na to, że apel odniósł skutek.

Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie – słyszymy na filmie wrzuconym na Instagram.

Wiśniewski regularnie stara się informować fanów o postępach. W kolejnym nagraniu podziękował za odzew, którego efekt chyba przerósł jego oczekiwania. – To było bardzo miłe i dało mi całą masę pozytywnej energii. (…) Bardzo się cieszę, że mam na kogo liczyć – powiedział wyraźnie wzruszony lider Ich Troje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Christian Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Mama lidera Ich Troje przeszła operację. Fani nie zawiedli

Jak poinformował piosenkarz, jego matka straciła dużo krwi. Nie można więc było czekać, stąd apel w sieci. Skutek był natychmiastowy, a internauci nie zawiedli. – Mam nadzieję, że to, co zebraliście, a zebraliście nieprawdopodobne ilości, (…) wystarczy dla kolejnych osób – powiedział zadowolony artysta. Potem pojawiły się oczywiście kolejne podziękowania.

Pod nagraniami wrzucony na Instagram pojawiły się setki komentarzy. Wszystkie dodawały mu otuchy i nadziei. Teraz piosenkarz wie, że może liczyć na swoich fanów. – Michał. Masz wielkie serducho i dobro do Ciebie wraca. Uściski i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla mamy – napisała jedna z użytkowniczek portalu.

Lider Ich Troje zamieścił również zdjęcie swojej mamy przebywającej w szpitalu. Widać, że czuje się o niebo lepiej. Obok niej stoi i wspiera ją syn Wiśniewskiego – Xavier. Z tego miejsca również dziękujemy internautom, że kolejny raz pokazali, że gdy jest potrzeba, to można liczyć na ich wsparcie. Oto siła internetu!

Choć udało się uratować kolejne życie, to wiadomo powszechnie, że krwi cały czas brakuje. Ktokolwiek jest chętny, może ją oddawać, jeśli spełnia określone kryteria. Trzeba być w wieku od 18 do 65 roku życia i ważyć nie mniej niż 50 kilogramów. Przed oddaniem krwi sprawdzane są podstawowe jej parametry.

Nie żyje senator i działacz Platformy Obywatelskiej. Zmarł w wieku 52 lat

pieczywo z lidla i biedronki

Kupujesz bułki z marketu? Niektóre z nich mogą zawierać chemię powodującą raka