w ,

Aktorka z serialu „Na Wspólnej” miała wypadek! Pokazała zdjęcie z SOR-u

Joanna Jabłczyńska pokazała na Instagramie fotografię ze szpitalnego oddziału ratunkowego. Znalazła się na nim po wypadku. Czy jej zdrowie jest poważnie zagrożone?

joanna jabłczyńska wypadek sor złamanie nogi na wspólnej
Aktorka przeżywa trudne chwile. Jej życie zawodowe się zatrzymało. Fot. Instagram (screen)

Fani serialu „Na Wspólnej” przez chwilę byli w prawdziwej panice. Jedna z czołowych aktorek, Joanna Jabłczyńska, miała wypadek i trafiła do szpitala. Na profilu na Instagramie pokazała zdjęcie z SOR-u.

Joanna Jabłczyńska w szpitalu. Jest zdjęcie z SOR-u

Obecnie aktorka przebywa w szpitalu. Musiała odwołać wszystkie najbliższe spektakle w teatrze. Pod znakiem zapytania stoją też plany związane z kręceniem kolejnych odcinków serialu. Zdjęcie ze szpitala, które wrzuciła na swój profil na Instagramie, było powodem wielkiego strachu u fanów.

Pod zdjęciem przede wszystkim przeprosiła wszystkich swoich miłośników. Okazuje się, że plany zawodowe muszą poczekać. Chodzi tu nie tylko o serial i teatr, ale też pracę poza mediami. Przypomnijmy, że Joanna Jabłczyńska jest również prawnikiem.

Aktorce unieruchomiono dolną kończynę, która będzie musiała w takim stanie przeczekać kilka miesięcy. Kto więc wybierał się w najbliższym czasie do teatru, aby zobaczyć aktorkę na żywo, będzie musiał poczekać aż do lutego przyszłego roku. w lutym w 2022 roku. Jedyną nadzieją jest pozytywny efekt rehabilitacji, która wkrótce się zacznie.

joanna jabłczyńska instagram wypadek
Aktorka jest załamana. Jej noga jest w gipsie. Fot. Instagram (screen)

„To zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości”

Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuję się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl „Najsłodszy owoc” w Białymstoku i Rawiczu i duży wątek Marty czeka na zagranie w „Na Wspólnej”. Zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u – napisała aktorka w mediach społecznościowych wprawiając fanów w osłupienie.

Fanki pospieszyły od razu ze słowami otuchy. – Łączę się w bólu 😔 Od 4 tygodni siedzę ze złamaną nogą 😕 Życzę dużo sił i jeszcze więcej cierpliwości 😉 – napisała jedna z nich pod fotografią. – Asia…coś Ty nawywijała 🙈 Zdrowiej szybko – dużo siły dla Ciebie 💪🏻💪🏻💪🏻❤️ – czytamy w kolejnych komentarzach.

W najbliższym czasie aktorka nie wywiąże się z żadnych obowiązków. Zdrowie jest bowiem najważniejsze i teraz liczy się tylko i wyłącznie szybki powrót nogi do pełnej sprawności. Joannie Jabłczyńskiej życzymy determinacji i szybkich efektów rehabilitacji. Dużo zdrowia!

Źródło: Instagram

michał wiśniewski zarzuty oświadczenie facebook skok wołomin

Niepokojące wieści o Michale Wiśniewskim. Jest oświadczenie piosenkarza

senator pis cba mleczarnia białystok

Senator PiS zatrzymany przez CBA. Lista jego grzechów jest bardzo długa