w ,

Bożena Dykiel wpadła w ogromne kłopoty. Czy to oznacza koniec jej kariery?

Znana aktorka ma nie lada problem. Jej ostatnie telewizyjne wystąpienie okazało się wielkim ciosem w jej karierę i wizerunek. Czy zobaczymy ją jeszcze na ekranie?

bożena dykiel w dzień dobry TVN ddtvn
Fot. YouTube / screen

Antyszczepionkowa rozmowa z Bożeną Dykiel spowodowała lawinę komentarzy w sieci. Aktorka ma przez to poważne kłopoty do tego stopnia, że jedna z fundacji, której była twarzą, zerwała z nią współpracę.

Bożena Dykiel w „Dzień Dobry TVN”. Kontrowersyjne show zachwieje jej karierą?

Bożena Dykiel od jakiegoś czasu wypowiada się dość kontrowersyjnie na niektóe tematy. Okazało się, że nie wierzy w epidemię koronawirusa, o czym mieli okazję przekonać się widzowie „Dzień Dobry TVN”. Po programie z jej udziałem rozpętała się wielka afera, która miała przykre konsekwencje dla aktorki.

Dykiel dyskutowała na żywo na temat depresji. Odnosiła się jednak do tego tematu w dość dziwny sposób. Po pierwsze przyznała, że chorobę wywołuje brak litu w ciele człowieka, a lit można wytworzyć samemu, jeśli odpowiednio się je. Po prostu „trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska„.

73-letnia aktorka pokazała też widzom kolorowe okulary, dzięki którym ma humor i nie narzeka na zdrowie. Ewa Drzyzga współprowadząca program nie mogła wyjść z podziwu. Stacja TVN zdecydowała się usunąć nagranie z sieci między innymi dlatego, że Dykiel mówiła w nim o epidemii jako spisku bogaczy.

Dykiel w DDTVN. „Padły słowa, które są bardzo odległe od idei naszej kampanii”

Wspólpracująca od wielu lat z aktorką fundacja „Twarze depresji” postanowiła ostro zareagować na to, co się wydarzyło w programie. Aktorka nie będzie już twarzą kampanii „Nie oceniam. Akceptuję”. Program dotyczył depresji, ale tezy stawiane przez aktorkę w czasie rozmowy nie były z fundacją konsultowane. Współpraca została więc zakończona, ale doszło do porozumienia pomiędzy aktorką a fundacją.

Fundacja Twarze depresji jako organizator kampanii społecznej Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję w porozumieniu z Panią Bożeną Dykiel podjęła decyzję o zakończeniu współpracy. Wybitna aktorka była naszą ambasadorką od sześciu edycji i bardzo dziękujemy Jej za udzielone wsparcie. Wypowiedź Pani Bożeny Dykiel w Dzień Dobry TVN w dniu 23 października 2021 r. nie była z nami konsultowana i była osobistą opinią aktorki na temat leczenia depresji. W programie padły słowa, które są bardzo odległe od idei naszej kampanii.

Czas pokaże, czy inne organizacje też zerwą współpracę z aktorką. Stacja postanowiła przemilczeć temat i nie udostępniać nagrania widzom. Nie zobaczymy więc wywiadu ani w aplikacji Player, ani na stronach innych serwisów. Poglądy Bożeny Dykiel w temacie epidemii koronawirusa nie były raczej nikomu znane aż do teraz.

Źródło;

kiersznowksi duda twitter kondolencje

Andrzej Duda jest załamany i rozdarty. W Pałacu Prezydenckim wielka żałoba

Lockdown dla niezaszczepionych seniorów? Władze szukają nowych pomysłów