w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Andrzej Duda jest załamany i rozdarty. W Pałacu Prezydenckim wielka żałoba

Głowa państwa z wielkim smutkiem i żalem przyjęła informację o śmierci wybitnego polskiego artysty. Można mówić, że w Pałacu Prezydenckim wszyscy są rozdarci.

kiersznowksi duda twitter kondolencje
Fot. YouTube / W Pałacu Prezydenckim (screen)

Andrzej Duda za każdym razem, gdy odchodzi ktoś znany, składa oficjalne kondolencje. Tak też stało się i tym razem, gdy opuścił nas znany polski aktor filmowy i teatralny. Niemal natychmiast głowa państwa zamieściła stosowny wpis.

Andrzej Duda przeżywa śmierć znanego aktora

To była dla prezydenta Andrzeja Dudy niezwykle smutna wiadomość. Atmosfera w Pałacu Prezydenckim jest wyjątkowo smutna. Odejście w wieku 71 lal jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów, czyli kultowego Wąskiego z „Kilera” poruszyła nie tylko kinomanów.

Zgon Krzysztofa Kiersznowskiego odbiła się szerokim echem w polskim internecie. Artysta odszedł po walce z wieloma schorzeniami, a jego nagła śmierć poruszyła też mocno prezydenta Andrzeja Dudę, który niemal natychmiast opublikował swoje wspomnienie i kondolencje. Widać było wyraźnie, że jest pogrążony w wielkim smutku.

„Człowiek wartości i refleksji”

Odszedł Krzysztof Kiersznowski, znakomity twórca niezapomnianych kreacji aktorskich – Nuty w Vabankach, Wąskiego w Kilerze, i wielu innych. Człowiek wartości i refleksji, który na przekór przeciwnościom wykonywał swój zawód. Do ostatnich dni. Cześć Jego pamięci! R.I.P. – czytamy we wpisie prezydenta na Twitterze.

Komunikat nie w każdym przypadku spotkał się ze zrozumieniem. Niektórzy internauci postanowili wbić prezydentowi szpilkę tak głęboko, jak się tylko da. Wypominano, że głowa państwa przejęta jest śmiercią jednego aktora, ale w ogóle nie zabiera głosu w sprawie wielu śmierci migrantów na granicy z Białorusią.

Podpisał Pan ustawę gdzie wywozi się dzieci do lasu a One tam Umierają – napisał jeden z internautów. – Niech pan jeszcze pamięta, że dusze zmarłych przy granicy z Białorusią ważą tyle samo – napisał kolejny. Takich opinii było dużo więcej.

Źródło: Twitter

Wiceminister zdrowia w ostrych słowach o Polakach. „Mnie to chwilami przeraża!”

bożena dykiel w dzień dobry TVN ddtvn

Bożena Dykiel wpadła w ogromne kłopoty. Czy to oznacza koniec jej kariery?