w ,

PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG WTFWTF

Śmierć w „Kuchennych Rewolucjach”! Gessler zabrała głos. „Oglądajcie proszę. Dla niej…”

18 listopada premiera nowego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. Wiąże się z nim wielka tragedia, która miała miejsce tuż po nagraniach.

kuchenne rewolucje 18 listopada marzenna śmierć
Restauratorka i prowadząca "Kuchenne Rewolucje" wspomina zmarłą we wrześniu szefową kuchni. Fot. Facebook / Magda Gessler (screen)

18 listopada w czwartek TVN wyemituje premierowy odcinek „Kuchennych Rewolucji. Będzie to jednak odcinek bardzo smutny. To, co stało się krotko po nagraniu odwiedzin słynnej restauratorki w barze „Agata” w Gorzowie Wielkopolskim, było dla niej osobistą tragedią.

Kuchenne Rewolucje. Śmierć właścicielki. Magda Gessler załamana

O programie „Kuchenne Rewolucje” można śmiało powiedzieć, że Polacy go uwielbiają. Mimo tylu lat trwania jest to wciąż jeden z najbardziej popularnych i najchętniej oglądanych programów. Wiele rewolucji Magdy Gessler się udaje, a restauratorom udaje się uratować biznes. Podobnie będzie w odcinku, który zobaczymy 18 listopada. Wiąże się z nim jednak wielka tragedia.

Właścicielka baru „Agata„, w którym Magda Gessler przeprowadziła swoją rewolucję, nie żyje. Dziś widzowie TVN będą mieli okazję zobaczyć ją ostatni raz w czasie pracy. Była bardzo zadowolona z tego, że udało się jej stanąć na nogi. Nie cieszyła się tym jednak długo, bo zmarła tuż po nagraniach.

Postacią numer jeden tego odcina była pani Marzenna, szefowa kuchni. Pracowała w barze „Agata” przeszło 40 lat. Dziś już nie żyje i nie mogła nacieszyć się udaną rewolucją. Nie doczekała również emisji odcinka i nie mogła podziwiać siebie na szklanym ekranie.

Historia tego miejsca na mapie Gorzowa była podobna, jak w przypadku innych restauracji. Najpierw dobry okres i wysoka sprzedaż, a potem widmo bankructwa. Dla szefowej kuchni bar „Agata” był całym życiem, a nawet drugim domem.

Magda Gessler na Facebooku o zmarłej: „Ptak zamknięty w klatce”

Restauratorka przeprowadziła tam udaną rewolucję i pomogła pani Marzennie stanąć na nogi i dać wiatru w żagle. Gessler udało sie też wywalczyć dla kucharki odpowiednią podwyżkę.

Niestety, krótko po nagraniach programu, a konkretnie 20 września, pani Marzenna odeszła. Miała 59 lat. – To wielka strata – napisała wówczas Magda Gessler na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Dwunasty odcinek 23. sezonu „Kuchennych rewolucji„, ale też panią Marzennę, widzowie zobaczą 18 listopada o 21:30 w stacji TVN. Na 6 godzin przed emisją programu Magda Gessler napisała na Facebooku:

Kochani… dziś Kuchenne Rewolucje dla mnie szczególne. (…) W Gorzowie Wielkopolskim spotkałam nadzwyczajną osobę Marzennę.. dobrą, skromną i z wielkim talentem!! Ale pod nadzorem :((( Niedocenioną, nieopłacaną. Ptak zamknięty w klatce, który nie może rozwijać skrzydeł – wspomniała zmarłą szefową kuchni restauratorka. (Facebook)

Kiedy dowiedziałam się, że odeszła po prostu ryczałam. Wielka strata… 😥 Ten bar to taka gorzowska tradycja..Zawsze był najlepszy od lat! Dziękuję Pani Magdo za ten wpis!♥️ Oczywiście będę oglądać! – napisała pod postem jedna z internautek. Głos zabrała również córka pani Marzenny. – Mamuś, i tak razem dziś będziemy oglądać, bo jesteś przy Nas. My o tym wiemy.

Źródło: Facebook

pogrzeb kamila durczoka data godzina rodzina oświadczenie

Rodzina Kamila Durczoka wydała pilne oświadczenie. „Nie życzymy sobie…”

donald tusk prawo jazdy mandat policja

Donald Tusk zatrzymany przez policję. Dostał karę. „Przyjąłem ją bez dyskusji”