w ,

PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG WTFWTF

Śmierć w „Kuchennych Rewolucjach”! Gessler zabrała głos. „Oglądajcie proszę. Dla niej…”

18 listopada premiera nowego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. Wiąże się z nim wielka tragedia, która miała miejsce tuż po nagraniach.

kuchenne rewolucje 18 listopada marzenna śmierć
Restauratorka i prowadząca "Kuchenne Rewolucje" wspomina zmarłą we wrześniu szefową kuchni. Fot. Facebook / Magda Gessler (screen)

18 listopada w czwartek TVN wyemituje premierowy odcinek „Kuchennych Rewolucji. Będzie to jednak odcinek bardzo smutny. To, co stało się krotko po nagraniu odwiedzin słynnej restauratorki w barze „Agata” w Gorzowie Wielkopolskim, było dla niej osobistą tragedią.

Kuchenne Rewolucje. Śmierć właścicielki. Magda Gessler załamana

O programie „Kuchenne Rewolucje” można śmiało powiedzieć, że Polacy go uwielbiają. Mimo tylu lat trwania jest to wciąż jeden z najbardziej popularnych i najchętniej oglądanych programów. Wiele rewolucji Magdy Gessler się udaje, a restauratorom udaje się uratować biznes. Podobnie będzie w odcinku, który zobaczymy 18 listopada. Wiąże się z nim jednak wielka tragedia.

Właścicielka baru „Agata„, w którym Magda Gessler przeprowadziła swoją rewolucję, nie żyje. Dziś widzowie TVN będą mieli okazję zobaczyć ją ostatni raz w czasie pracy. Była bardzo zadowolona z tego, że udało się jej stanąć na nogi. Nie cieszyła się tym jednak długo, bo zmarła tuż po nagraniach.

Postacią numer jeden tego odcina była pani Marzenna, szefowa kuchni. Pracowała w barze „Agata” przeszło 40 lat. Dziś już nie żyje i nie mogła nacieszyć się udaną rewolucją. Nie doczekała również emisji odcinka i nie mogła podziwiać siebie na szklanym ekranie.

Historia tego miejsca na mapie Gorzowa była podobna, jak w przypadku innych restauracji. Najpierw dobry okres i wysoka sprzedaż, a potem widmo bankructwa. Dla szefowej kuchni bar „Agata” był całym życiem, a nawet drugim domem.

Magda Gessler na Facebooku o zmarłej: „Ptak zamknięty w klatce”

Restauratorka przeprowadziła tam udaną rewolucję i pomogła pani Marzennie stanąć na nogi i dać wiatru w żagle. Gessler udało sie też wywalczyć dla kucharki odpowiednią podwyżkę.

Niestety, krótko po nagraniach programu, a konkretnie 20 września, pani Marzenna odeszła. Miała 59 lat. – To wielka strata – napisała wówczas Magda Gessler na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Dwunasty odcinek 23. sezonu „Kuchennych rewolucji„, ale też panią Marzennę, widzowie zobaczą 18 listopada o 21:30 w stacji TVN. Na 6 godzin przed emisją programu Magda Gessler napisała na Facebooku:

Kochani… dziś Kuchenne Rewolucje dla mnie szczególne. (…) W Gorzowie Wielkopolskim spotkałam nadzwyczajną osobę Marzennę.. dobrą, skromną i z wielkim talentem!! Ale pod nadzorem :((( Niedocenioną, nieopłacaną. Ptak zamknięty w klatce, który nie może rozwijać skrzydeł – wspomniała zmarłą szefową kuchni restauratorka. (Facebook)

Kiedy dowiedziałam się, że odeszła po prostu ryczałam. Wielka strata… 😥 Ten bar to taka gorzowska tradycja..Zawsze był najlepszy od lat! Dziękuję Pani Magdo za ten wpis!♥️ Oczywiście będę oglądać! – napisała pod postem jedna z internautek. Głos zabrała również córka pani Marzenny. – Mamuś, i tak razem dziś będziemy oglądać, bo jesteś przy Nas. My o tym wiemy.

Źródło: Facebook

900 plus zamiast 500 plus dla kogo od kiedy

900 plus zamiast 500 plus. Od kiedy wchodzi w życie? Kto dostanie?

nerki kamica nerkowa produkty dieta

Kładziemy to często na kanapki. Uwaga, bo można się poważnie rozchorować